סיון כהן

"איפה הייתם בנרצח הראשון?"

יוסף חדאד ('ביחד ערבים זה לזה') ביקר את חברי המפלגות הערביות שנפגשו עם רה"מ • טען: "חה"כ מהחברה הערבית לא מעוניינים לטפל בפשיעה ובאלימות"


רה"מ נתניהו נפגש עם נציגים מהמפלגות הערביות, לנוכח הצגת תוכנית לטיפול בפשיעה בחברה הערבית שבה, 90 נרצחים מאז תחילת השנה. הפעיל החברתי יוסף חדאד מתנועת 'ביחד ערבים זה לזה', שוחח עם סיון כהן על מאמר שהגדיר ככתב אישום לחברי הכנסת הערבים וביקר את ההתעוררות וטען: "חה"כ מהחברה הערבית לא מעוניינים לטפל בפשיעה ובאלימות"

עוד אמר: "הטענות שיש לי כלפי חברי הכנסת מהחברה שלי הוא לא קרוב לתאר את ההרגשה האישית שלי כאזרח ערבי ישראלי במדינת ישראל ביחס לעבודה שלהם למיגור הפשיעה בחברה הערבית, הכי קל לגלגל את האחריות למדינה, לנו יש אחריות, כשאתה מאשים מישהו אתה אוטומטית מצביע על עצמך קח אחריות תלמד - את השיעור הזה חברי הכנסת מהחברה הערבית לא למדו וזאת האמת". 

המשיך וביקר: "אחרי שמעל 90 אנשים נרצחו, פתאום החליטו להכין מסמך שבו אומרים שאלו הדרכים לתקן - איפה הייתם בנרצח הראשון? השני? העשירי? איך היינו צריכים להגיע עד ה-90 כדי שתגיעו לראש הממשלה, למה לא עשיתם את זה קודם - אי אפשר להגיד שזה לא היה ביכולת שלהם". 

08/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סיון כהן
סיון כהן  |  צילום: 103fm
Paris