סיון כהן

מעבר לליכוד? "תרחיש היפותטי לחלוטין"

האם ח"כ אלמוג כהן בדרך לפרישה מעוצמה יהודית ומעבר למפלגתו של נתניהו? • כהן הכחיש את הדברים, וטען: "הדברים שנאמרים כרגע הם בגדר של בדיות"


בשעות האחרונות רצה תמונה של ח"כ אלמוג כהן עם צחי ברוורמן, זאת בטענה כי ככל הנראה נעשים מאמצים לגייס את חבר הכנסת לליכוד במידה והשר בן גביר יחליט לפרוש מהממשלה על מנת לשמור על הרוב באופוזיציה. בשיחה עם סיון כהן הכחיש ח"כ כהן את הדברים.

"אני מוכרח להתייחס ולומר את האמת, אני צולמתי מדבר עם צחי ברוורמן במסדרון, לא בהסתר, לא בהיחבא", הדגיש כהן. "דיברתי איתו על הנושא של שדה התעופה בנבטים, שחייב לקום בנגב, זהו צו השעה. אני מדבר עם כולם, אני חייל של הנגב. מה ששוחחתי עליו, ואני עדיין משוחח עליו. עם כל האנשים דיברתי ואדבר על נושא הנגב".

בתגובה לאמירותיו ביקשה כהן לחדד, ושאלה האם אין שום סינריו בו יערוק למפלגת הליכוד. ח"כ כהן השיב בנחרצות: "לא, חד וחלק לא. כרגע בזמן הקרוב אמורה להתקבל החלטה היכן יוקם שדה התעופה הבא. אני כחייל של אנשי הנגב, שליח נאמן של אנשי הנגב, פועל מאחורי הקלעים, מלפני הקלעים, מתחת לקרקע, מהאוויר ומהים כדי שהשדה הבא יהיה בנבטים. הכתב הוא כתב מצויין, עדיין, אני אומר בצורה חד משמעית - אני מדבר עם כולם, כל מי שאני מדבר איתו זה קשור בנושא אחד בלבד - הנגב, זה מה שמעניין אותי".

"אני לא מכיר סינריו, זה תרחיש היפותטי מבחינתי לחלוטין. אני אומר בצורה חד משמעית - הדברים שנאמרים כרגע הם בגדר של בדיות. השר רוצה להפריש אותי? אני לא מכיר דבר כזה. היו חילוקי דעות ויהיו חילוקי דעות", הדגיש, "אני חייל שרואה מולי כיפה שהוא צריך לכבוש, אם אתחיל להתייחס לכל רעשי הרקע מסביב אני בוודאות לא אכבוש את הכיפה. אותי מעניין דבר אחד - אני חייל של הנגב. הליכוד הם השותפים שלנו, אני מדבר המון עם אנשיו של ראש הממשלה, עם שרי הליכוד שנוגעים בנושאים שאני מטפל בהם".

עוד טען כי "אני מדבר איתם כבר תקופה ארוכה מאוד. אתמול בשלוש בצהריים היה פיצוץ אדיר באזור רהט קריית גת, ילדים ברהט נמלטו וצעקו כי הם פוסט טראומתיים ובקריית גם כמובן אותו הדבר. זה היה אימון של הצבא אבל אף אחד לא חשב להודיע לתושבים פה. הם שותפים שלנו, לכן אותה תמונה שפורסמה היא לא פורסמה מחדרי חדרים".

לסיום, התייחס חבר הכנסת מטעם עוצמה יהודית לדיווח כי בנצי גופשטיין, שנאשם בהסתה לגזענות וטרור, מייעץ לשר בן גביר בענייני משטרה וביטחון: "בסוף אני לא מתיימר להיות שופט, יש בית משפט והוא מחליט על הדברים הללו. אני מתייחס לפרסום בצורה ספקנית מפני שאיני נוכחתי בדברים הללו. כל בן אדם ראוי, כל עוד שבן אדם לא נאסר או לא הוחלט אחרת על ידי בית המשפט. אני לא שופט. הוא לא נבחר ציבור מפני שבית המשפט חשב אחרת, מי אני שיערער על ההחלטות של בית המשפט? לא נחשפתי למשהו שאני יכול להצביע עליו".

עריכה: שני רומנו

08/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ח"כ אלמוג כהן, עוצמה יהודית
ח"כ אלמוג כהן, עוצמה יהודית  |  צילום: אוליבייה פיטוסי/פלאש90
Paris