אודי סגל וענת דוידוב

"זה מעבר להתעללות, זה ניסיון לרצח"

גננת מאילת מואשמת ב־380 מקרי התעללות, והואשמה בתקיפה של 23 פעוטות • חן קובריץ, ממטה המאבק למען הילדים ואימא לילדה מהגן סיפרו על הזוועות


אילנה קובר, גננת מאילת, הואשמה בהתעללה בפעוטות שהיו בגן שלה. כתב האישום כולל לא פחות מ־380 מקרי תקיפה ב־23 פעוטות. חן קובריץ ממטה המאבק למען הילדים, ביחד עם אימא לילדה מהגן שוחחו עם ענת דוידוב וטל שלו וסיפרו על הפרשה. 

סיון מזרחי, אם לבת שלוש ושלושה חודשים שהייתה בגן, סיפרה: "הבת שלי חוותה סיוטים קשים והתחילה לרוץ לי בבית בבכי, ולא הבנו מה קורה ולמה היא מתנהגת ככה. זה מעלה חשד".

המשיכה וסיפרה: "בעלי לקח אותה לגן והיא התחבאה לו מאחורי הרגל בבכי, היא לא רצתה להיכנס. תביני שלכל בעיה כזאת יש תשובה מנומקת והגיונית של הגננת. בצילומים ראיתי את הבת שלי בפינה של הגן מתעסקת במשהו, אף פעם לא במרכז הגן ואף פעם לא באמצע, היא פשוט ידעה איפה להיות, כששוחחנו היא אמרה לי 'אמא ילדים קיבלו מכות, אבל אני לא השתוללתי'".

עוד סיפרה בכאב: "הילדים עברו חניקות, יש סרטון שהילדה שלי מתארת לי מה שהיא עברה, ואיך היא חנקה אותה. זה מעבר להתעללות, זה ניסיון לרצח".

חן קובריץ הוסיפה: "אנחנו במציאות הזויה, 'חוק המצלמות' מונע ממני לפתוח מצלמות ולראות מה קורה לילדים שלנו, שההורים באו להתלונן הגננת התחבאה מאחורי החוק ואמרה 'אסור לי'"

13/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מחאת האימהות - צילום ארכיון
מחאת האימהות - צילום ארכיון  |  צילום: תומר נויברג/פלאש90
Paris