ינון מגל ובן כספית

"אין פשרות עם האיש הזה"

ישי הדס ('קריים מיניסטר') תקף בחריפות את רה"מ נתניהו באשר לדיונים בעניין הרפורמה: "כל מו"מ עם נתניהו הוא אסור, הוא חייב להיות טאבו"


הדיונים בבית הנשיא נמשכים באשר לרפורמה המשפטית, אך יש כאלה הטוענים כי אין לעשות משא ומתן עם נתניהו בשל דברים שנאמרו בעבר על ידו. בשיחה עם ינון מגל ויריב אופנהיימר הבהיר ישי הדס, מנכ"ל עמותת 'חוזה חדש' ופעיל ב'קריים מיניסטר' וביקר בחריפות את השיחות בבית הנשיא. 

תחילה הודה: "אני לא חרטטן, אני מתנגד לנתניהו, האישיות, האדם. זה שהחליט שהיות שאני שמאלן שכחתי מזה להיות יהודי, מאז שהוא הוציא את המילים האלה מפה".

המשיך ואמר על פשרת הרפורמה: "כל משא ומתן עם נתניהו הוא אסור, הוא חייב להיות ברמת טאבו, שום פוליטיקאי ישראלי בשום שלב ובשום מצב אסור לו לנהל משא ומתן עם נתניהו, הוא לצורך הקמת הממשלה הזו חתם ועשה עסקאות וחתם על דילים וכו'".

עוד אמר: "בין היתר על פי דעתו של ראש השב"כ ארגמן, טען שכל מה שנקרא בציבור הרפורמה המשפטית היה מהלך שתוכנן בקפידה על ידי בנימין נתניהו, אתה מצפה ממני, ישי הדס, האיש שלפני שנים, נאמר עליו 'הם שמאלנים ששכחו מזה להיות יהודים' אמורים בכלל להתייחס ולנהל משא ומתן עם איש שאומר כאלה דברים? אין פשרות עם האיש הזה".

13/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בנימין נתניהו
בנימין נתניהו  |  צילום: עמוס בן גרשום/לע"מ
Paris