דידי לוקאלי
עם דידי הררי

התקווה בת שנות עשרים

חברי להקת 'התקווה 6' חגגו שני עשורים של יצירה ענפה באולפן של דידי לוקאלי, ונזכרו ברגע בו הכול התחיל • וגם: מאיזה רמטכ"ל עמרי כל כך התרגש?


כשמנסים לחשוב על המוזיקה הישראלית על שלל רבדיה, קשה מאוד למצוא להקה מייצגת יותר את ישראל השלמה, המגוונת, היפה, מ'התקווה 6'. מהרגע הראשון, אי שם בשנת 2003, לפני 20 שנה בדיוק, זכתה הלהקה לאהבת הקהל, והפכה לפסקול חייהם של כל כך הרבה ישראלים, צעירים ומבוגרים כאחד.

חברי הלהקה התאחדו באולפן של דידי לוקאלי, ושוחחו על הקריירה ארוכת השנים, היצירה הענפה, והמוזיקה המלווה את הדרך המשותפת. "אני יותר מתרגש מחגיגות העשרים", הודה עמרי גליקמן, לקראת ההופעה במוצ"ש הקרוב של הלהקה בקיסריה.

שלי גליקמן־ורשבסקי, אחותו של עומרי וחברת הלהקה, הוסיפה: "אני בהתרגשות שיא מקיסריה. לא הופעתי שם עוד". לדברי עמרי, "רק האורחים זה מרגש. להיות איתם ביחד על הבמה".

בהמשך סיפר גליקמן על אהבתו לרמטכ"ל לשעבר אביב כוכבי. "הרמטכ"ל האהוב עליי. הופענו באירוע ועמדתי וחיכיתי שהוא יסיים את הנאום, ביקשתי מכל האנשים - 'אני חייב תמונה איתו, ללחוץ לו את היד'. איזה איש", אמר בהתרגשות.

וגם: מה עמרי חושב על המוזיקה העכשווית? "אני חולה על מה שהחבר'ה הצעירים עושים", גילה. בעקבות כך, החליט לשיר את הלהיט 'תיק קטן', וביצע אותו בשידור חי

15/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


התקווה 6
התקווה 6  |  צילום: מאור ראטה/103fm
Paris