ינון מגל ובן כספית

"כשהפכת את זה לימין ושמאל, הרסת לנוה"

חיים לוינסון הביע את משנתו הפוליטית על המירוץ ללשכת עורכי הדין • ינון מגל הקפיד להזכיר: "קיבלנו גל טרור שהתחיל בממשלה הקודמת ונמשך עד עכשיו"


גם היום, שבו ינון מגל וחיים לוינסון שמילא את מקומו של בן כספית באולפן השידור, והביעו את דעותיהם המנומקות על שלל האירועים הבוערים שעל סדר היום המדיני והפוליטי. "אתה כל הזמן כותב עליי בטורים שלך, אני אוהב את זה", בחר ינון לפתוח בווידוי. "לדעתי אתה אחד הכותבים הטובים היום בתקשורת, אני אומר את זה בכאב כי לא קל לי לפרגן לך, אתה תולעת. אתה כותב שטויות הרבה פעמים, אבל אתה כותב טוב". 

בתגובה, השיב לוינסון: "אני חושב שאתה צריך לבקש סליחה מגנץ, לפיד ובנט על ששפכתם את דמם בפיגועי הטרור, ומאפי נוה על שחרבנת לו את הקמפיין. כשהפכת את זה לימין שמאל, הרסת לו את הקמפיין. פירקת לו את הקמפיין. כששמת עליו את המלחמה המשפטית, בקהל של עורכי הדין הפסדת. אם הייתי נוה, הייתי בורח מהנושא ואומר שגם אני לא עובד עם יריב לוין".

"קיבלנו גל טרור שהתחיל בממשלה הקודמת, שנמשך עד עכשיו. זהו, זה המצב. עכשיו מנסים להרגיע אותו", חווה מגל את דעתו על המצב הביטחוני לאחר הפיגוע הקטלני בעלי אתמול (ג'). 
 

21/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


חיים לוינסון
חיים לוינסון  |  צילום: 103fm
Paris