דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"פינדרוס, אתה איש צר אופקים שמחפש כותרות"

דידי תקף את חבר הכנסת שהתבטא נגד קהילת הלהט"ב: "חמאס בהזדמנות הראשונה יתלה אותך בכיכר העיר, אבל לסביות מפחידות אותך יותר? תתבייש"


חבר הכנסת יצחק פינדרוס (יהדות התורה) התבטא אמש (ג') בחריפות נגד קהילת הלהט"ב, כשטען כי "בתפיסה שלי, הדבר הכי מסוכן למדינת ישראל, יותר מדאעש, חיזבאללה וחמאס - זה הפריצות בעריות, כי זה מה שכתוב בתורה". לדבריו, "זה יותר מסוכן מאשר כלי צה"ל. זה הדבר הכי מסוכן שיש למדינת ישראל, כי כתוב 'הארץ תקיא אתכם', 'יגרשו אתכם מפה' והכול. ולכן, במקבילה שלי אני צריך למנוע לא רק למנוע את מצעד הגאווה - אלא למנוע בכלל את התנועה הזאת".

דידי הררי ביקש להגיב לדבריו הקשים של חבר הכנסת וציין כי "חיזבאללה רוצח נשים וילדים וכל מי שמתנגד לו, אבל הומואים גרועים יותר? חמאס בהזדמנות הראשונה יתלה אותך ואתי בכיכר העיר עוד לפני הקפה של הבוקר, אבל לסביות מפחידות אותך יותר? אם היית איש דת אמיתי, היית כמו אוהבי התורה שמאמינים במילים 'ואהבת לרעך כמוך' ושמכילים גם את אלה שלא לפי הספר שלהם. כי מה לעשות? כולם נבראו בצלם".

בהמשך, עוד אמר: "אולי כדאי שתנסה להיפגש עם קהילת הלהט"ב ולהקשיב לה? לא, אתה מעדיף את חמאס וחיזבאללה על פניה. אתה איש צר אופקים שמחפש כותרות. אני מניח שמעולם לא נתקלת במסגרת השירות הצבאי שלך, איפה שלא היית, לא בחמאס ולא בחיזבאללה. פשוט תתבייש".

עריכה: דוד זבולוני

21/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי
דידי הררי  |  צילום: 103fm
Paris