איריס קול

גל גדות נפרדת מתפקיד 'וונדר וומן'?

אור זואי סולומוני, כתבת תרבות ומוזיקה הביאה את החדשות מעולם התרבות • מי כינה את הנסיך הארי נוכל? • והיוצר החתרני בנקסי מציין 25 שנות פעילות


איריס קול שבה לשוחח עם כתבת התרבות, אור זואי סולומוני ששיתפה בכל החדשות מרחבי העולם, תחילה פתחה בדברים על תפקידה של גל גדות בתור וונדר וומן, לאחר הודעה שאינה רישמית כי היא לא תמשיך בתפקיד. מנהליה מכחישים בתוקף את הפרסומים. הכתבת שיתפה, "הקריירה שלה בהוליווד מובטחת - וונדר וומן או לא וונדר וומן". 

בהמשך סיפרה על השערוריה התורנית שמגיעה היישר מחברי ארמון המלוכה ושיתפה בתואר מפוקפק שהנסיך מקבל מלא פחות ביל סימונס בכיר בספוטיפיי. הוא טוען להפרת חוזה עם הזוג המלכותי לשעבר הארי ומייגן, באשר להסכם הסכתים שחתמו איתם עליו ושווה 20 מיליון דולרים. 

אמרה: "הם התחייבו לחוזה לכמה שנים, אבל אחרי שנה אחת הם מצאו דרך לצאת ממנו אחרי 12 פרקים, ההודעה המשותפת הרשמית הייתה ששני הצדדים הבינו בצורה הדדית שמנתקים את הקשרים", המשיכה וסיפרה "ביל סימונס פותח עליהם את הכול, ואומר שהוא צריך ערב אחד להשתכר ולספר על שיחת הזום עם הארי, הוא מסכם את הסיפור ב'שילכו לעזאזל הנוכלים האלו'". 

21/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גל גדות, תמשיך בתפקיד וונדר וומן?
גל גדות, תמשיך בתפקיד וונדר וומן?  |  צילום: Miguel Schincariol Getty Images
Paris