איריס קול

"יש הרבה שירים שאני מתכוון להוציא בזה אחר זה"

רביב כנר בשיר חדש 'אצלי הכול בסדר' סינגל שני מתוך האלבום החדש • שיתף: "שיר שמגיע אחרי הרבה זמן שלא הוצאתי שיר, חצי שנה"


רביב כנר שוחח עם איריס קול ושיתף בכתיבת השיר 'אצלי הכול בסדר', סינגל שני מתוך האלבום החדש שלו שעתיד לצאת בקרוב. שיתף: "שיר שכתבתי עם יובל מעיין ורון ביטון, צמד מוכשרים, שיתוף פעולה ראשון שלי עם רון ביטון. גיא קופלמן על ההפקה מוזיקלית". 

"שיר שמגיע אחרי הרבה זמן שלא הוצאתי, חצי שנה", שיתף, "בזמן הזה עבדנו על האלבום, כרגע הוא בשלבי סיום. אם האלבום הראשון יצא שיר אחרי שיר מאוסף שיצרתי מחומרים שהיו במגירה, עכשיו עבדנו הרבה באולפן, עשינו את רוב האלבום, נשאר עוד קצת".

עוד סיפר על האלבום: "הוא יכלול בעיקר סגנון יותר לכיוון הרוק, משם אני מגיע, אני מתופף בעברי, מתופף רוק, גם בהווה. עדיין לא תופפתי באלבום, יש מחשבות כאלה, אבל כן אני מתופף במופע שלי. אבל זהו, עכשיו יש מלא שירים שאנחנו מתכוונים להוציא בזה אחר זה". 

כשנשאל על משמעות השיר, סירב בתוקף לשתף, והדגיש: "אני לא מתכוון לפרשן את זה, וזה מה שיפה, כל אחד לוקח את זה למקום שלו. אני יודע על מה כתבתי את השיר. יש הרבה שירים שהוצאתי שאנשים מתחברים אליהם מכיוונים שונים שלא ידעתי אפילו שאפשר להתחבר אליהם. זה מה שיפה מיוחד כל כך ביצירת שיר - בסוף אתה לא יודע לאיזה אוזניים הוא מגיע ואיזה משמעויות הוא מקבל". 

"אני נוהג להגיד ששיר זה לא שניצל, זה לא חמש-עשר דקות מוכן, לוקח זמן"

על היחסים עם מי שהייתה השופטת שלו ב'כוכב הבא', אמר: "קרן פלס היא הייתה המנהלת האומנותית שלי. נכון לעכשיו אני עושה את הדרך עם יובל מעיין. אני וקרן עדיין ביצירה משותפת ובקשר וחברים טובים".

הוא סיפר גם על החוויה כשהופיע עמה במופע שלה 'לילה אחד באפריל': "חוויה מעצימה, זה היה בסך הכול מופע אחד. זה לגמרי לצאת מאזור הנוחות. יש דברים שיותר התחברתי ודברים שפחות התחברתי, אבל בסופו של דבר עושים את זה למען האמנות ובמקרה הזה למען קרן שכתבה את זה בעצם מהחיים האישיים שלה, וזהו. זה היה משהו שונה בנוף, משהו שלא חוויתי עד עכשיו".

עוד סיפר על הצעדים הראשונים שעשה בתחום המשחק: "אני לומד המון גם מהתהליך שהיה והתהליך שעדיין קורה, אני לומד על עצמי. אחד הדברים שאנשים לא כל כך מבינים, זה שזה לא הכי פשוט. אנשים יכולים לשאול אותי מתי יוצא שיר חדש, אני אומר 'אתמול יצא שיר חדש מה זאת אומרת'. אני נוהג להגיד ששיר זה לא שניצל, זה לא חמש-עשר דקות מוכן, לוקח זמן. זה יכול לקחת יום, חודש וגם חצי שנה עד ששיר הופך להיות שיר. וגם הרבה פעמים השירים עצמם לא יוצאים". 

לבסוף, סיפר על השירים שנשארים במגירה: "אני לא נפרד לתמיד, זה תמיד נשאר איפשהו במגירה. במונחים של היום זה נשמר יותר בטלפון. יש גם באלבום הזה שירים שהם שירי מגירה, לפחות אחד כזה זה בטוח, שהוא חזר לחיים וקיבל משמעות אחרת קצת, קצת שינינו לו את המילים והוא גם ייצא, כנראה יהיה השיר הבא". 

צפו ב'אצלי הכול בסדר' >>

21/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רביב כנר
רביב כנר  |  צילום מסך: מתוך הקליפ של השיר
Paris