שיחות לילה
עם אבי כץ

"זו החלטה לא פשוטה, הכול ייפול עליי"

המאזינה שיתפה בתחושותיה לקראת האפשרות שתלד ילדים ותגדלם לבד: "זו אחריות להביא ילדים, לא מביאים ככה סתם" • וציינה: "עשיתי המון טעויות בחיים"


המאזינה הראשונה שוחחה עם אבי כץ ב103fm על התסכול שלה בקושי למצוא בן זוג שבאמת יתאים לה, 'מישהו של פעם', שלטענתה כבר לא קיים היום. "אני לא מצליחה למצוא את המישהו שבאמת מתאים לי". הוא גם שיתפה שהחלה לברר על תהליך של הפריה חוץ גופית. "חודש שלם הייתי בהתקף חרדה שהתגברתי עליו באמצעות שיחות עם מטפל", היא הוסיפה בכנות.

לגבי החששות שלה מהורות, אמרה: "זו החלטה לא פשוטה, הכול ייפול עליי, אם אני אעשה את זה לבד, גם כלכלית, גם נפשית. אני גם יכולה להיכנס לדיכאון אחרי לידה, ואז בכלל הלך עליי. למה הילדים אשמים בזה שאמא שלהם רצתה לעשות ילדים לבד? הרבה אנשים לא חושבים ופשוט עושים בקלות דעת ואחרי זה הילדים סובלים".

בעקבות כך, תהה אבי כץ בקשר לזוגיות אפשרית של המאזינה: "את לא מחפשת היום את הנורות האדומות?" המאזינה הסבירה: "עשיתי המון טעויות בחיים שלי, התאהבתי בגבר נשוי, אבל אני לא מוכנה היום, אחרי שיצאתי עוד פעם מתקופה קשה, לא בא לי להיכנס לזוגיות עם מישהו שיעשה לי טרור עוד פעם. אני לא רוצה דרמות. אני רוצה שיהיה לי ביטחון". 

25/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


"הרבה אנשים לא חושבים ופשוט עושים בקלות דעת"
"הרבה אנשים לא חושבים ופשוט עושים בקלות דעת"  |  צילום אילוסטרציה: Ingram Image
Paris