איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"אנחנו, חברי ליכוד, לא מסכימים עם כל מה שקורה"

עו"ד שני אילוז, המתמודדת על ראשות העיר טבריה, תקפה את הצעת החוק של ח"כ עמית הלוי באשר לרשויות המקומיות


על רקע המירוץ לבחירות לרשויות המקומיות, היום (ב') אישרה ועדת הכנסת בקריאה ראשונה את הצעת החוק של ח"כ עמית הלוי מהליכוד, המבטלת את ההוראה האוסרת על אדם שכיהן כחבר ועדה ממונה או עמד בראש ועדה, להתמודד בבחירות לרשות מקומית בה כיהן.

"גם חברי כנסת אחרים מהליכוד מתנגדים, חברי כנסת שחתמו על החוק מבלי לדעת על מדובר, והסירו את החתימה שלהם מהחוק. אנחנו, חברי ליכוד, לא מסכימים עם כל מה שקורה, גם לא עם כל החוקים שהם הזויים, פרסונליים ובעיקר לא בהסכמה", הבהירה. 

לדבריה, "זה שאנחנו חברי ליכוד, זה לא אומר שאנחנו מסכימים עם זה, וצריך להגיד את זה ושקולות כאלה יישמעו, וגם הקול שלנו, שזועק את הזעקה הזו - חבר'ה, בחרנו בכם כדי שתתמודדו עם יוקר המחיה".

"החוק הזה עשה נזק כל כך גדול לבועז יוסף שהוא נחשב איש מקצוע מוערך. היום כל בית בישראל, שלא יודע אפילו איך הוא נראה, יודע שבועז יוסף זה שם נרדף לחוק מושחת ופרסונלי. אז לומר לך שתושבי טבריה לא מזדעקים מזה? כן הם מזדעקים מזה", הוסיפה. 

בג"ץ?
"מוכן. כבר בשלבי כתיבה".

מתי תגישי אותו?
"רק אחרי שהחוק יעבור"

"אני לא אוהבת את כל הרפורמה הזו"

בהמשך התייחסה גם לרפורמה המשפטית, ואמרה: "אני יכולה לומר לך באופן אישי, אני לא אוהבת את כל הרפורמה הזו, מכיוון שאני חושבת שדבר כל כך מהותי שמשנה בעצם את פניה של מערכת המשפט במדינת ישראל, שקורע אותנו, אנחנו אחים, גורם לנזק כל כך גדול בעם - חייב שיהיה בהסכמה. לא רק אני אומרת את זה, גם הרבה שרים וחברי כנסת, גם במסדרונות, גם בשיחות בינינו. תעצרו".

יכול להיות שרה"מ בעצם מייצג דעה טיפה שונה, אבל האינטרסים שלו טיפה אחרים?
"אני לא רוצה להיכנס לזה, כי יש כנראה הבדל בין מה שאומרים בפנים למה שאומרים בחוץ. אני מתרשמת שנתניהו לא ממש רוצה בזה והוא מובל על ידי גורמים מאוד קיצוניים. אני יכולה להגיד לך שאנחנו בליכוד בזעקה גדולה, הסקרים מדברים בעד עצמם".

לוין קיצוני? אמסלם קיצוני?
"אני חושבת שלוין, סמוטריץ', רוטמן, בן גביר, לוקחים אותנו למקומות חשוכים".

26/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שני אילוז
שני אילוז  |  צילום: אבשלום ששוני/פלאש90
Paris