ינון מגל ובן כספית

כי המגל (והלוינסון) עץ השדה

צמד המגישים בחרו להתמקד בנושא חשוב ללא ספק: יחסיהם עם העצים ברחובות העיר • ינון: "אני מחבק עצים" • חיים: "יש לי פיקוס בחצר ואני אוהב אותו"


בפתח שעת התוכנית השנייה, שוחחו ינון מגל וחיים לוינסון על שלל ענייני דיומא, בראשם, איך לא, היחסים המורכבים למדי של צמד המגישים עם העצים המעטרים את רחובות תל אביב. 

"אני מאוד אוהב עצים, יש לי עץ פיקוס בחצר ואני מאוד אוהב אותו", הודה לוינסון בגילוי לב. "הוא נותן צל, יש לו עוצמה, יש לו נוכחות. אתה מסתכל על העץ הזה ואומר 'וואו, איזה כוח'. אין כמו פיקוסים. שותלים כל מיני עצים בתל אביב ואין צל, אתה לא יכול להסתובב בעיר הזו. תחזירו את הפיקוסים. אז כן, יש פירות לפיקוסים, אז שהעירייה תנקה. מה עדיף? אצביע לכל מי שישתול פיקוסים בעיר. אני שונא את הקיץ. שאלוהים ייקח מאיתנו את הקיץ". 

בתגובה, הבטיח מגל: "אני מחבק עצים. אתחייב שאני שותל פיקוסים. אולי ארוץ, אולי אתמודד לראשות עיריית תל אביב־יפו. אם אלוהים לוקח מאיתנו את הקיץ, אתה שומר שבת? אתה מניח תפילין?". 

בהמשך, התייחס לדבריו של המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך באשר לתיקי ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אלשיך אומר 'יצאנו מנקודת הנחה שלא נגיע למשפט ושראש הממשלה יתפטר'. אבל בסוף נתניהו לא התפטר והמשפט קורס".

"התפטרות אינה משמעותה עסקה", הבהיר שותפו לאולפן. 

28/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל וחיים לוינסון
ינון מגל וחיים לוינסון  |  צילום: 103fm
Paris