אראל סג"ל

"ב־2015, כוחות במדינה החליטו שניצחון רה"מ הוא אחד יותר מדי"

סג"ל על דברי המפכ"ל לשעבר באשר לתיקי נתניהו • ורטהיים: "אני חושב שאלשיך דיבר מדם לבו - אתם מסמנים דמויות והופכים את זה למאבק אישי"


כמדי יום בשעה 11:00, שבו אראל סג"ל והמגיש האורח דוד ורטהיים, עורך 'וואלה ברנז'ה', אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את הלך הרוח המדיני והפוליטי בעת האחרונה. בפתח הדברים, התייחסו השניים לאמירתו של המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך על תיקי ראש הממשלה, זאת כשטען שלא ניתן היה לנחש שנתניהו יבחר שלא להתפטר בעקבות המתרחש. 

"זה משפט לא דמוקרטי", טען סג"ל. "במדינה דמוקרטית לכל אדם שמורה הזכות לחפות. מה שאמר אלשיך היום מוריד את הפלומבה. הפרקליטות גנבה לי את הכל, גנבתם לי את הכל. ב־2015, כוחות במדינה החליטו שהניצחון של נתניהו הוא ניצחון אחד יותר מדי, ואז הלכו עליו בכל הכוח". 

בתגובה, השיב ורטהיים: "כשראיתי את הפרסום הזה, חשבתי שמדובר באדם הסביר. כל אזרח במדינה חשב שאם מוגשים שלושה כתבי אישום נגד ראש הממשלה, הדבר הנכון שיעשה גם על סמך ההיגיון הבריא הוא לעזוב את תפקידו. אתם מנסים להפוך את המאבק לפרסונלי, זה חלק משיטה. כמו בלוח שחמט, אתם מסמנים דמויות והופכים את זה למאבק אישי. אני לא חושב שיש כאן מאבק אישי". 

עוד הוסיף, כי: "אני חושב שאלשיך דיבר מדם לבו". 

 

28/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris