זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"לא שמעתם דוברים מהימין אומרים שביהמ"ש ביצע פיגוע"

אראל בהתייחסות לדברי פרקליט המדינה לשעבר משה לדור שביקר את השופטים בתיק 4000: "איפה הנשיאה חיות כשבכירי מערכת המשפט תוקפים שופטים?"


אראל סג"ל שב לשיחותיו עם המאזינים, אך לפני שפעל כך שיתף בתחושותיו מסוף השבוע והתחיל עם החלק השמח של היום, נבחרת ישראל ניצחה בפנדלים את גיאורגיה ועלתה לחצי גמר יורו הנבחרות הצעירות. 

"לא להאמין, אנחנו הנבחרת הכי רופסת, היינו כמו בורקס, פריכים תמיד, מפסידים בדקה ה־90 פתאום יש לנו נבחרות שמנצחות בפנדלים, מה קורה פה?" תהה. 

עוד התייחס לדבריו של פרקליט המדינה לשעבר, משה לדור, שיצא נגד השופטים במשפט נתניהו, וטען כי עשו 'פיגוע' בפגישתם עם נציגי התביעה וההגנה. לדברי סג"ל, "הוא קורא לזה 'פיגוע', הולך למהדורת החדשות, 'פיגוע' לא פחות - מטורף. שנים אתם מסבירים לנו שצריך לקבל את החלטת בית המשפט, ואנחנו צריכים לקבל. גם כשכעסנו על עבודות המשטרה והפרקליטות, על כך שהחקירות נפתחו בלי הודעה בכתב, אי העברה של חומרים לסנגוריה".

עוד אמר: "היו מספיק מקומות שבית המשפט היה יכול לדון בהגנה מן הצדק, ולא שמעתם על דוברים מימין שאומרים שבית המשפט ביצע פיגוע. רגע אחד שקורה לא ברצונם של האנשים, 'הסירו את ידכם מבית המשפט', על עילת הסבירות תוקפים את בית המשפט. איפה הגברת חיות? כשאמסלם דיבר עם הידיים שהשופט שיכור, היא הוציאה מכתב חריף מאוד וגינתה את דבריו איפה חיות כשבכירי מערכת המשפט תוקפים שופטים?"

02/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris