איריס קול

"מקווה שנמשיך לקצור פירות ביתר ענפי הספורט"

שר התרבות והספורט מיקי זוהר שיבח בהתרגשות את העפלת נבחרת הכדורגל הצעירה לאולימפיאדה 2024 • עוד התייחס להתבטאות אנשי האקדמיה והסופרים נגדו


הישג אדיר לנבחרת ישראל הצעירה בכדורגל, שהעפילה לראשונה אחרי 48 שנים לאוליפיאדה ותחרה בפריז 2024. בשיחה עם רז שכניק ב־103fm, שר התרבות והספורט מיקי זוהר (הליכוד) התייחס לנערים המוכשרים.

"אני עדיין לא השאוששתי מחצי גמר המונדיאליטו של נבחרת הנוער, ואנחנו עם חצי גמר של אירופה, ועם העפלה לאולימפיאדה. היינו כחולמים, אני מקווה שנמשיך לקצור פירות ביתר ענפי הספורט, אני מרגיש שאנחנו בדרך הנכונה", אמר בהתרגשות, והוסיף: "הצלחות מביאות גם הוצאות, כן ירבו הוצאות כאלה במדינת ישראל".

עוד הגיב השר זוהר למתקפה שנמצא תחתיו בימים האחרונים, לאחר ש־66 אנשי אקדמיה וסופרים פרסמו ביום חמישי האחרון מכתב חריף בטענה כי היו מינויים פוליטים בעקבות כוונתו למנות את נווה דרומי, ד"ר גדי טאוב ובני ציפר לוועד הנאמנים של פרסי הספרות. "אני לא יכול לשלוט על תחושות האנשים, אבל אני יכול להגיד דבר אחד - אני שלם עם המינויים האלה, המצפון שלי נקי. זה תיקון היסטורי, האיזון הזה הוא איזון ראוי בעיניי", הבהיר. 

02/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מיקי זוהר
מיקי זוהר  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris