איריס קול

"כשעושים משהו חדש, זו הזדמנות לצאת מאזור הנוחות"

הזמרת והיוצרת האהובה דורון טלמון סיפרה על המופע הקרוב שלה באמפי שוני: "הולך להיות מופע רומנטי מאוד, בהתחלה בשקיעה ואז תחת אור הכוכבים"


הזמרת והיוצרת האהובה דורון טלמון, מלהקת ג'יין ברודו, שוחחה עם איריס קול ב־103fm וסיפרה בהתרגשות גדולה על מופע השקיעה שלה באמפי שוני במוצ"ש הקרוב, שבו היא תארח את האחיות כרקוקלי המוכשרות.  

לדבריה, "הולך להיות מופע רומנטי מאוד, בהתחלה בשקיעה ואז תחת אור הכוכבים. אני גם אארח את האחיות כרקוקלי וזה אירוח פשוט מושלם - אני כל כך אוהבת אותן, הן מוכשרות ברמות קשות. זה ממש כיף, זה כוח מטורף של שלושתנו". 

עוד אמרה כי "אנחנו ננגן שיר חדש שעוד לא יצא".

בהמשך, שיתפה הזמרת בעבודה על אותו אלבום. "אנחנו בעיצומן של ההקלטות לאלבום שייצא בעוד כמה חודשים. אלבום חדש זאת תמיד הזדמנות. כל דבר חדש שאת עושה זאת הזדמנות לצאת מאזור הנחות ולחפש עוד רבדים ומקומות חדשים. אנחנו מאוד דינמיים".

במהלך השיחה גילתה גם כי תשתתף בסדרה חדשה. "זה תפקיד המשחק הראשון שלי, הייתי צריכה לטוס לאורוגוואי כדי לצלם שם. לצאת מאזור הנוחות זה מאוד חשוב ליצירה וזה גם פוגש אותי אחרי זה", הסבירה. 

היא הדגישה: "עשיתי אודישן אבל לא חשבתי שזה הדבר הראשון שאקבל. אני קצת בעניין כי זה בדיוק חוזר למקום הזה, להרחיב את הלב שלי ולעשות דברים שאני לאו דווקא יודעת שאני טובה בהם. אני חושבת שהשתפרתי מסצנה לסצנה, אני מאמינה שכל עוד יש מגמת שיפור השמיים הם הגבול".

עריכה: שי איידלר

09/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דורון טלמון
דורון טלמון  |  צילום: מרים אלסטר/פלאש90
Paris