שוב חוזר הציוץ

צמד המגישים גוללו את היסטוריית ציוציהם בטוויטר שהתבררו כטעוני שיפור • ינון: "תפסיק לבלבל את המוח" • חיים: "אצלך זו אידאולוגיה של שקרים"


שוב הגיעה השעה 09:00, המאגדת את ינון מגל וחיים לוינסון באותו אולפן לשעתיים שלמות ומלאות תהפוכות. את התוכנית, פתחו השניים בשיחה על פרסומיהם החוזרים והנשנים בטוויטר, ויכולתם להבחין בין דברי אמת לפייק ניוז. 

"הרשת מלאה בדברים, אתה לא יכול לשלוט על זה", טען ינון. "זה מה שיש. בסוף העלת פייק, אז איך אתה מרשה לעצמך לבוא ולדבר עליי? למה? נפלתי בדיוק כמוך. אתה פשוט טרול, אי אפשר להתמודד עם הצביעות הזו. כל היום לנו מותר ולכם אסור". 

בהמשך, הסביר: "היה אתמול אירוע עם הסוס, כשפרש על סוס נפל והסוס מעד עמו. מישהו הפיץ פייק ברשת של סוס עם פצע בפנים, וקיבלתי את זה מעשרה מקומות שונים. כמה אתה מבלבל את המוח? הבאתם לי טרול. זה שיא השיאים. אתם הורסים את המדינה בצביעות שלכם".

בתגובה, השיב חיים: "מהרגע שהבנתי שטעיתי אני מתנצל, הפקתי את הלקח מהאירוע. בשבוע שעבר פרסמת דבר הבל. אני יכול לטעות, אצלך זו אידאולוגיה של שקרים. כותבים לך מאות דברים ואתה לא בודק אותם, ישר מעלה. אולי תצייץ פחות? מה שחשוב זה שאתה נכנס בשמאלנים ותומך בביבי, אין שום משמעות לעובדות". 

12/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל וחיים לוינסון
ינון מגל וחיים לוינסון  |  צילום: 103fm
Paris