ינון מגל ובן כספית

ינון נגד זרקא: "אתה מדבר כמו בהמה וזה גועל נפש"

המגיש יצא נגד פעיל הליכוד שהתבטא בחריפות על קורבנות השואה: "מי אתה בכלל? מאיפה צצת? אתה איש אלים ומדבר בצורה בוטה - פשוט תסתום את הפה"


אל האולפן שבו ינון מגל וחיים לוינסון ופתחו בהשמעת קטעים מתוך 'דיבובים' שהקדישו דיבוב מצחיק לשניים עם חיקוי מזהיר לפתיח התוכנית. לאחר שסיימו להתלוצץ, תהה לוינסון האם מגל חוזר לשירות מילואים על רקע מחאת המילואימניקים: "הייתי בטוח שתגיע עם מדי ב' ומגפיים, ותכריז שאתה חוזר למילואים. הנגע גם אצלכם בסיירת מטכ"ל. 250 חתמו (על אי התנדבות למילואים אם הרפורמה המשפטית תימשך)". ינון לא התרגש: "אוי אוי אוי, 250, אתה מדבר על יחידה שקיימת 50 שנה". 

בהמשך לוינסון תהה כיצד ינון שבדרך כלל מכור למכשיר הנייד שלו ולצייץ באופן תכוף, מצליח לשמור על השבת, ומתנזר מהנייד: "אתה לא מציץ? לא מסתכל? לא נוגע?". ינון הודה: "ברגע שאתה מתרגל למשהו אז אתה מתרגל, ברגע שאתה מתרגל זה נגמר, כמו בכל דבר. כולל להפסיק התמכרויות".

לוינסון המשיך והקריא למגל ידיעה ובה נכתב כי תנאי האסירים בבתי הכלא לא השתנו, ושלושה אסירים יהודים נמצאים בתא עם תת תנאים, שיש בו בין היתר פרעושים. לוינסון תהה: "זכויות אדם לא מעניינות אתכם כקליפת השום, רק נתניהו". מגל הגיב: "אותך לא מעניין פשפשים, מעניין אותך להתנגח בבן גביר".

עוד דנו השניים במצבו של רה"מ נתניהו שחש ברע בסוף השבוע ובשעה זו נמשכות הבדיקות במצבו. 

בליבה של השיחה על הטלפון הנייד של מגל הגיעה הודעה מפעיל הליכוד איציק זרקא שהתבטא נגד נרצחי השואה, ובה הוא כתב למגיש 'אני מתבייש בך מי אתה בכלל בליכוד שאתה מנסה להיות חבר כנסת ואתה לא מצליח, בושה לך בושה'. 

מגל לא נשאר אדיש לדבריו וביקר אותו בחריפות: "אתה מדבר כמו בהמה וזה גועל נפש איך שאתה מדבר, תסתום את הפה ופשוט תסתום. לא מדברים ככה כמו שדיברת. מה אתה מערב את השואה בכלל? מה זה הדיבור הזה? אתה עוד בא בטענות כשמישהו מעביר עליך ביקורת, אתה נורמלי? תהיה בשקט, אתה רק עושה נזק, מי אתה בכלל? מאיפה צצת? אתה איש אלים, אתה מדבר בצורה בוטה אל תשלח לי הודעות אתה לא מעניין אותי, תהיה בשקט אתה רק עושה נזק". 

עריכה: רעות מתתיהו ארגון

16/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris