איריס קול

"צריך להיות אופטימיים, זה מה שנשאר לנו"

עמיר בניון על שירו החדש 'מילים של אהבה': "הרגיש כמו המתאים ביותר כרגע" • טען: "מרגיש שאני צריך לחזור להיות רעב ולהוציא הרבה שירים"


הזמר והיוצר המוכשר עמיר בניון חובק בימים אלה את שירו החדש, המתאים כל כך להלך הרוח בתקופה האחרונה, שזכה לשם 'מילים של אהבה'. בשיחתו עם איריס קול ב־103fm, שיתף בפרטים בדבר העבודה המאומצת על השיר, הנמנה עם אלבומו החדש.

"כתבתי את השיר בשנה האחרונה", תיאר. "האמת שתוך כדי שהקשבנו לשירים שמנו לב, כנראה שאני חוזה סערות. מבחינת כתיבת השיר, הוא ממש הרגיש כמו המתאים ביותר כרגע. לצערי הרב בול. אנחנו גם צריכים להיות אופטימיים, שהמצב הזה לא יישאר לנצח. זה מה שנשאר לנו. האמת שאני מצליח. כשרואים שבאים אנשים מכל מיני מקומות ומכל הקצוות, הם באים להתחבר, לשיר ולהתפרק, יוצאים אחר כך הביתה עם מחשבות אחרות. אם הם מרשים לעצמם, גם אני מרשה לעצמי להרהר".

על שיתוף הפעולה עם תזמורת 'פירקת אלנור', סיפר: "זה היה ממש כיף. זו תזמורת ענקית שמורכבת מנגנים יהודים וערבים. היה תענוג איתם, עשינו 4-5 שירים יחד, כמעט חצי מהאלבום, זה השיר הראשון שהוצאתי איתם. היום אני כבר עובד על עוד דברים, למרות שהאלבום שלי עוד לא יצא". 

בסיום השיחה, הודה: "אני מנסה עכשיו כל מיני דברים, ואני מרגיש שאני צריך לחזור קצת להיות רעב שמוציא הרבה שירים ומחפש הרבה עניינים מוזיקליים כל הזמן. למדתי ליהנות. אני מגיע לאולפן בכל במקרה, אבל אני לא מגיע לשם אם אני יודע שאין לי מה לעשות". 

האזינו לשירו החדש: 

עריכה: מיכל קדוש 

31/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עמיר בניון
עמיר בניון  |  צילום: מנדי הכטמן/פלאש90
Paris