איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"ימים חשוכים"

ענת דוידוב: "שופטי בג"ץ יותר מרומזים הבוקר בנוגע לעתירה בנושא אימוץ ילדים על ידי בני זוג מאותו מין, כי בכוונת הרכב השופטים להתערב בחוק"


בממשלת נתניהו השישית, זה התחיל בסגן השר אבי מעוז, שאמר 'קודם כל נטפל בלהטבי"ם, אח"כ כבר נראה'. מעוז הוא הסמן הכי קיצוני, האולטרא-שמרן בכל הקשור לתא המשפחתי. 'אבא ואמא, אין אופציה אחרת', מבחינתו של מעוז כמובן. ימים חשוכים.

אצל החבר פוטין למשל, וזה ממש טרי מהשבוע, מגבירים את הרדיפות בלהט"בים. בהוראתו של המנהיג החליט הבית התחתון בפרלמנט לאסור ניתוחים וטיפול בהורמונים אצל טרנסג'נדרים, ולמנוע שינוי מין במסמכים רשמיים. זה כמובן סרט המשך לרדיפת הקהילה שכבר ירדה למחתרת.

באיטליה, ראש הממשלה מהמפלגה הימנית קיצונית אסרה בחוק על רישום ילד במשרד הפנים לבני זוג מאותו מין. כמה חשוך.

ובישראל בינתיים, שופטי בג"ץ יותר מרומזים הבוקר בנוגע לעתירה בנושא אימוץ ילדים על ידי בני זוג מאותו מין, כי בכוונת הרכב השופטים להתערב בחוק. זאת בטענה שלא ניתן להתעלם מהכרעה פרשנית בחוק, שלא מתקדם לשום מקום. ספק גדול אם בימים האלה אפשר בכלל לקדם אותו.

תגידו, כמה פעמים שמעתם על אבא ואמא מתעללים בילדיהם? גם אם לא נעים להודות, שמעתם. ובכל המגזרים, אבל בקושי שמעתם על אמא ואמא מתעללות בילדים, או אבא ואבא מתעללים בילדים שלהם.

אז מה עדיף בסוף, הבריאות הנפשית של הילדים או מסגרת חולה של משפחה שמרנית?

רק שואלת...

02/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טור אישי עם ענת דוידוב
טור אישי עם ענת דוידוב  |  צילום: ingram images
Paris