איריס קול

"רציתי לחזור למה שגדלתי עליו"

הזמר והשחקן האהוב והמוכשר שחר טבוך חזר לשנות ה־2000 עם הסינגל החדש 'לה די דה' • שיתף: "זה באמת שיר שהוא חלק בלתי נפרד ממה שאני רוצה להביא"


הזמר, השחקן והמנחה האהוב והמוכשר שחר טבוך, שפרץ אל התודעה בסדרות ילדים רבות ואף בתוכנית 'שעת נעילה', וזכה להצלחה אדירה ברשתות החברתיות בזכות הלהיטים שלו 'מישבאלי', 'מנגל' ו'מצאתי את האחד', החליט לקחת את הסגנון המוזיקלי הייחודי שלו למחוזות חדשים וחזר לשנות ה־2000 עם הסינגל החדש 'לה די דה'.

בשיחה עם איריס קול ב־103fm, שיתף טבוך בהתרגשות הגדולה ובהשראה שמאחורי כל להיט. לדבריו, "התחלתי לעבוד על השיר הזה יחד עם לי בירן וינון יהל כבר ב־2022, וזה באמת שיר שהוא חלק בלתי נפרד ממה שאני רוצה להביא. רציתי להחזיר את עצמי למה שגדלתי עליו, לנוסטלגיה לשנות ה־2000 - כששמעתי המון בריטני ספירס ורוני סופרסטאר".

ושיתף: "השיר מדבר על כך שיצאתי עם בחור תקופה ואז גיליתי שהוא רוצה להיפרד ממני דרך חברה של חברה של חברה משותפת. זה הראה לי כמה שבנות זה חמ"ל - אם אתה מתעסק עם אחת, אתה מתעסק עם 800. אם יש משהו שאני ממש מאמין בו באמת, זה שחברים אמיתיים רוצים תמיד את טובתך. פתאום אמרתי לעצמי 'איזה כיף, יש לי את החמ"ל שלי, ואני הולך לכתוב עליו שיר'. התגובה הראשונה הייתה ממש לכתוב שיר, אז הלכתי ללי בירן הביתה וכתבנו אותו".

על השתתפותו של רן דנקר בקליפ, סיפר בהתרגשות: "זה כל כך לא מובן מאליו שהוא הסכים. רן בא ונתן פה תוכן להט"בי בזמנים שלא היו. גם באלבומו האחרון הוא הוציא שירים שהם לא רק מדברים באופן מעורפל - אלא ממש מדברים על הלהט"בים. זה נתן לי המון השראה בתור בן אדם שרוצה לדבר את האמת שלו ולתת קול לאנשים. ילד שרוקד את השיר הזה, מבחינתו זה לא רק שיר גאה, אלא פשוט שיר. הוא לא רואה את ההפרדה, וזה התיקון".

וחשף: "בדיוק עכשיו אני עובד על הופעה גדולה וזה הכי מרגש בעולם. זאת הופעה שתשלב בין שני הדברים שהם הכי אני - המוזיקה והמשחק. אני לא רואה את עצמי עושה הופעה שהיא מוזיקלית בלבד. יהיה ממש כיף, עם מונולוגים ומערכונים ושירים".

לסיום, שנשאל האם קיימות חברויות אמיתיות בתעשייה, השיב בכנות: "אפשר להגיד שיש משיכות לפה ולשם, אבל אני אופטימי ואוהב להגיש את הלב שלי, את כל הלב, על מגש, ולתת לאנשים מה שהם רוצים. עובדה שאנשים נותנים לי אהבה בחזרה וזה לא מובן מאליו בכלל. כל מי ששם באמת חבר שלי, וזה הכי מרגש בעולם".

עריכה: דוד זבולוני

האזינו לשיר החדש:

06/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שחר טבוך
שחר טבוך  |  צילום מסך מתוך הקליפ החדש
Paris