איריס קול

התרגיל השיווקי השנוי במחלוקת של אורנה בנאי

בר זגה ('Pplus') סיפר על הפוסט של הקומיקאית נגד אמה, שהתברר במהלך יח"צני: "הטעיה לכל דבר, מאוד כעסו, כי אתה נותן לפרסם עליך אייטם לא נכון"


כמדי שבוע, איריס קול שוחחה עם בר זגה, כתב הרכילות של 'Pplus' על כל מה שעבר על הביצה הישראלית והבינלאומית. בפתח השיחה התייחס לפוסט של אורנה בנאי, בו מבקרת את אמה קבל עם ואינסטגרם, שנגע לליבם וריגש אנשים רבים, אך הסתבר שמדובר בתהליך שיווקי שנוי במחלוקת.

"עצם זה שיש שם את התמונה שלה כילדה זה משדר משהו באמת אישי, באמת אמיתי. ראיתי את זה כשהיא העלתה את זה ואמרתי ואו איזה דבר כזה להעלות, גם לא כל כך מתאים לה כי היא לא בן אדם שמשתף ברשתות החברתיות. המשפחתיות אצלם זה משהו נורא אישי", סיפר.

ובהמשך, חשף: "אחרי שהיא קיבלה תגובות חמות וחיבוקים התברר שזה עוד מהלך יח"צני, לא כל כך מוצלח, של רשת, והאם שהיא כותבת לה זו בכלל תיקי דיין, אימא של הדמות שלה בסדרה. זאת הטעיה לכל דבר. אנשים מאוד כעסו, כי אתה נותן להם לפרסם עליך אייטם שהוא לא נכון. מאוד התאכזבו מהדבר הזה ושהיא נתנה יד למהלך יח"צ שהוא לא חכם לדעתי, ושהיא נתנה יד לדבר הזה". 

לאחר מכן, חשף כי השף אסף גרניט נמצא בזוגיות חדשה: "כבר חצי שהוא היה לבד. בשבועות האחרונים יש מישהי אחרת. עכשיו הגיע הזמן שוא יצא עם מישהי יותר קרובה לגיל שלו, בת 38, הוא חוגג 45 בשבוע הבא".

13/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אורנה בנאי
אורנה בנאי  |  צילום: תומר נויברג/פלאש90
Paris