אודי סגל וענת דוידוב

"יש לסמוטריץ' כוונת מכוון להפוך אותנו למדינת אפרטהייד"

כך לדבריו של ח"כ יואב סגלוביץ שתקף בחריפות את שרי הממשלה • על הקריאה לממשלת אחדות: "אני לא מתבלבל מול מה שאני רואה, מול האמירות, מול המעשים"


ח"כ יואב סגלוביץ (יש עתיד) שוחח עם אודי סגל וענת דוידוב על המצב הביטחוני הרגיש ועל התנהלות הממשלה שלדעתו אינה מתמודדת עם מצב הטרור והמשילות בחברה הישראלית.

"אני מסרב לקחת כל אחריות על ההתנהגות הפרועה של הממשלה הזו בראשה ראש הממשלה", אמר, והוסיף: "לא מיניתי את בן גביר לשר לביטחון לאומי, עבריין מורשע. בפעם הבאה כשאתם מראיינים את סמוטריץ' תשאלו אותו על 'תוכנית ההכרעה', יש לו כוונת מכוון להפוך אותנו למדינת אפרטהייד". 

על הקריאה לממשלת אחדות או הצטרפות של יש עתיד לממשלה, אמר: "אני לא מתבלבל מול מה שאני רואה, מול האמירות, מול המעשים".

מלשכת השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בתגובה לדברי חבר הכנסת נמסר: "מרגע שהשר בן גביר נכנס למשרד לביטחון לאומי, הוא הביא איתו תוכנית סדורה הכוללת בין היתר הקמת משמר לאומי, העלאת משכורות לשוטרים עד דרגת פקד, תוספת תקנים, הפסקת תרבות המינויים של חבר מביא חבר וקונספציה של יוזמה והתקפה נגד הטרור והפשיעה, והפסקת מדיניות ההכלה. המדיניות הזאת מרגיזה במיוחד את סגלוביץ שנכשל קשות בקדנציה הקודמת בהענקת ביטחון אישי וחבריו "הניצבים לשעבר" שמשך שנים רבות שלטו והרסו את המשטרה ומצב הביטחון הלאומי והשר "מזיז להם את הגבינה", אבל זה לא ימנע מאיתנו להמשיך להוביל שינויים מהותיים לטובת אזרחי ישראל".

20/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ח"כ יואב סגלוביץ, יש עתיד
ח"כ יואב סגלוביץ, יש עתיד  |  צילום: דוברות הכנסת
Paris