אודי סגל וענת דוידוב

שלו: "אנחנו הרבה אחרי הקו האדום"

4 נרצחו בישוב אבו סנאן, אחד מהם הוא מועמד למועצה המקומית • אודי וטל התייחסו • סגל: "האמיצים הם אלה שמתמודדים בבחירות המקומית בחברה הערבית"


אל אולפן 'שבע תשע' הגיעו אודי סגל וטל שלו והביאו את משנתם על כותרות הבוקר באשר למצב בחברה הערבית. אתמול (ג') הצטרפו עוד ארבעה נרצחים למעגל הדמים, עם כ-160 נרצחים במגזר מאז תחילת השנה. 

אודי פתח ואמר כי "מדברים על אנשים שעושים שליחות ועל האומץ, לדעתי האנשים הכי אמיצים בישראל הם אנשים שמתמודדים בבחירות המקומית בחברה הערבית, זה הפך להיות הימור. גם ככה להיות פוליטיקאי זה תובע את שלו, וגורם לך ללכת בתעלות ביוב עמוקות ואתה חוטף הרבה בוץ, אבל בחברה הערבית זה מסכן חיים". 

שלו הוסיפה: "האנשים הכי מסכנים זה באמת החברה הערבית שסובלת מהגל פשיעה מטורף הזה ללא כל מענה ממשלתי ראוי, שמענו את השר לביטחון לאומי מדבר על הטרור בשטחים, ולא מדבר על מה שקורה בחצר האחורית שלו. היום נתניהו מכנס ועדת משנה". 

אודי המשיך וביקר: "שמתי לב שנתניהו מכנס את ועדות המשנה רגע לפני, אולי כדאי טיפה להקדים", שלו הסכימה והוסיפה: "פעם נתניהו היה עוצר רגע לפני הרגע האחרון, היום לא ברור האם הוא זיהה אותו, אנחנו הרבה אחרי הקו האדום". 

23/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל וטל שלו
אודי סגל וטל שלו  |  צילום: 103fm
Paris