למבוגרים בלבד
עם גדעון רייכר

"בכל הנוגע לתרופות ולחומרי ניקוי - חשוב שנרחיק"

אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים, הסבירה איך ניתן לעבור את החופש הגדול עם הבטיחות המרבית כשהנכדים בסביבה


זה תכף נגמר: השבוע אנו מציינים את השבוע האחרון של החופש הגדול, ממשיכים לשמור ולבלות עם נכדינו האהובים. אך לצד זאת, חשוב לדעת מהי הדרך הבטוחה לשמור על בטיחות כל המשפחה. אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים, שוחחה עם גדעון רייכר ב-103fm והסבירה על הדרך הנכונה ביותר לשמור על הילדים בחודשי הקיץ החמים.

בפתח השיחה הבהירה סילבינגר כי "מאחר וסבא וסבתא הם בדרך כלל אלה שמלמדים את ההורים כל כך הרבה דברים שקשורים לילדים, אני חושבת שהשיחה שלנו יותר נועדה לשים נקודות. כי בתור סבא וסבתא אנחנו לא חווים יום יום את האחריות הכבדה הזאת של להיות לצד הילדים".

בהמשך הסבירה על אמצעי הבטיחות שיש להשתמש כשיש ילדים בסביבה ואמרה: "בכל הנוגע לתרופות ולחומרי ניקוי - חשוב שנרחיק אותם מהילדים. גם אותה קופסת תרופות שאנחנו מסדרים לפי ימים ולפי שעות - לוודא שהיא תהיה רחוקה מהילדים. צריך לזכור שהילדים של היום הם מאוד אינטואיטיביים ולפעמים קופסאות של תרופות שאנחנו מתקשים לפתוח, לילדים זה הפוך להיות אתגר. והם עושים זאת מאוד מהר". 

24/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סבתא ונכדה - אילוסטרציה
סבתא ונכדה - אילוסטרציה  |  צילום: Ingram Image
Paris