מעיין אדם

"זה הפרויקט שהכי ביגר ושינה אותי"

השחקנית קים אור אזולאי על הדחתה מ'רוקדים עם כוכבים' רגע לפני הגמר: "לא האמנתי שאני יכולה, כל יום בסטודיו הוא עוד אתגר בפני עצמו"


רגע לפני הגמר, השחקנית קים אור אזולאי ובן זוגה לרחבת הריקודים עידן אטיאס הודחו מהמירוץ לפסגה של 'רוקדים עם כוכבים', לאחר עבודה מאומצת וקרב חסר מעצורים על הציונים הטובים ביותר מצוות השופטים. בשיחתה עם מעיין אדם, סיפרה על התקופה המיוחדת של ההשתתפות בתוכנית.  

"הגעתי ל־11 שעות של חזרות רצוף ביום, לא הייתי עושה הפסקות", הודתה. "הייתי אוכלת צהריים וזהו. אנשים לא מבינים שהחזרות והפרויקט כולו זה לא רק פיזי אלא גם נפשי. מבחינתי 11 שעות חזרה הן 11 שעות של להיות מרוכזת. את מרכזת את המוח שלך. אני חושבת שזה הפרויקט שהכי ביגר אותי ושינה אותי, הוא עדיין משנה ומעצב אותי". 

עוד הוסיפה, כי: "העבודה המנטלית הזו החלה בשידורי הלייב, אמרתי לעצמי שהמטרה הראשונית שלי היא להגיע ללייב. ניסיתי להציב לעצמי מטרות כמה שיותר ריאליות, ובלייבים קלטתי כמה הקהל בבית משפיע, מחבק ואוהב אותי. יש משהו בקהל שהצטרף לפרויקט שממש דחף אותי קדימה, ופתאום עד הרגע האחרון האמנתי שהקהל יכול לשנות הכל. אני גם לא האמנתי שאני יכולה, זה משהו שלמדתי תוך כדי תנועה. כל יום בסטודיו הוא עוד אתגר בפני עצמו, שלא לדבר על החיים האישיים שלי שגם הם נכנסו פנימה".

על השאלה למי מן הזוגות תצביע בגמר הגדול, השיבה אזולאי: "אני באמת לא יודעת". 

עריכה: מיכל קדוש 

25/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


קים אור אזולאי
קים אור אזולאי  |  צילום מסך קשת 12
Paris