איריס קול

"לפעמים אני מרגישה וונדר וומן, ולפעמים גם לא"

הזמרת דניאל יפה על שירה החדש 'מושלמת' • ושיתפה בתקרית קשה שאירעה לבתה בגן: "לא הייתה אלימות פיזית, אך זה היה מזעזע לא פחות"


הזמרת, השחקנית, הרקדנית ומנחת הטלוויזיה דניאל יפה חובקת בימים אלה את שירה החדש 'מושלמת'. בשיחתה עם איריס קול בפתח התוכנית, סיפרה על העבודה על השיר החדש, ושיתפה בפרטים בדבר הקריירה לצד ההורות והשגרה. 

תחילה, שיתפה: "בהתחשב בזה שזה אוגוסט ואני עם שתי הבנות בבית ורוב האנשים מתלוננים על זה – אני ממש נהנת, ממש כיף. הקטנה שלי, בת 9 חודשים, עוד לא נכנסת למסגרת אז זה חלק מהשגרה שלי".

"לא תמיד הכול זוהר", הודתה, "אבל אני מאוד משתדלת ליהנות ממה שאני עושה כי אחרת לא עשיתי בזה כלום. ברגע שהבנות שלי יראו אמא שהיא לא מאושרת ולא מגשימה את עצמה. כל המטרה שלי היא להגשים את עצמי, ובאותה מידה להיות אם במשרה מלאה ולנסות לשלב את הדברים עד כמה שזה אפשרי וניתן. לפעמים אני מרגישה וונדר וומן, ולפעמים גם לא, אבל זה מאוד אנושי".

הזמרת הסבירה על שירה החדש 'מושלמת', וכמו שהיא מתארת בו ה'מפלצות הקטנות שבראש שלה': "זה עניין של תקופות בחיים, אבל היום יש לי הרבה חרדות על הגנים. אני מאוד מעורבת והולכת להפגנות על כל מיני גנים שנחשפו".

בהמשך, תיארה בכאב: "נחשפתי לסיפור מאוד לא נעים עם בתי הבכורה, זה בא לי כאגרוף לפנים כי אני אם מאוד מעורבת, שואלת, מתעניינת, יודעת כל מה שקורה. לקראת סוף השנה גיליתי דברים לא נעימים שהיו בגן הילדים בו הייתה, כמובן שהעברתי אותה מהגן. לא היה מדובר באלימות פיזית, אך זה היה מזעזע לא פחות. ליבי עם כל המשפחות שעוברות דברים כאלה או חמורים יותר, זה לא נתפס, לעולם לא אצליח להבין את זה. כואבת לי פיזית הבטן רק מהמחשבה על זה, אתמול הייתי בהפגנה בגן בהוד השרון שהתגלו דברים נוראיים, הלב נשרף לי כל פעם מחדש מלשמוע הקלטות".

"אלה החיים, לומדים לקחת אותם ככה ולהיות כל הזמן מחוברים, לתשאל, לבדוק. ואני מקווה שלא יהיו עוד מקרים כאלה", סיכמה עם תקווה ופנתה לגננות: "אם לא מתאים לכן אל תעבדו שם".

עריכה: שי איידלר

האזינו לשיר החדש: 

27/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דניאל יפה
דניאל יפה  |  צילום מסך מתוך הקליפ לשירה 'מושלמת'
Paris