דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"אני שמח בחלקי, היה לי הכי כיף בעולם"

הזמר, השחקן, ומהיום גם הרקדן, לי בירן התארח באולפן ושיתף בתחושות לאחר גמר 'רוקדים עם כוכבים': "כל מה שהייתי צריך להרוויח מהתוכנית - קרה"


אתמול בערב (ד') שודר פרק הגמר הגדול של 'רוקדים עם כוכבים' והזמר, השחקן ומהיום גם הרקדן האהוב כל כך לי בירן - קטף את המקום השלישי והמכובד. לכבוד האירוע המרגש, הוא התארח באולפנו של דידי הררי ב־103fm והביא יחד איתו הפתעה מתוקה - אשתו המוכשרת אליאנה תדהר.  

בפתח דבריו, ביקש להבהיר כי "חבשוש אדירה וגיה אדירה ואני באמת חושב שכל מה שהייתי צריך לתת ולהרוויח מהתוכנית הזאת, מהפרויקט הזה, כבר קרה לפני רגע ההכרזה, לכן אפילו באינסטגרם שלי העליתי את פוסט הסיכום אתמול בצהריים כי אמרתי - 'אנחנו שמים פוקוס על הדרך, לא על התוצאה'. מה זה אומר אם אנחנו שמים את הפוקוס על התוצאה? לכן אני פשוט שמחתי, אני עדיין שמח ואנשים אחרים לוקחים את זה מאוד קשה".  

הוא ציין: "המשפחה שלי לקחה את זה קשה, אבל אני מבסוט, אני מאושר, אני שמח בחלקי. גם אמרתי את זה ברגע האחרון. אמרתי 'אי אפשר לסיים עכשיו את המסע הזה כשהקהל בבית שתמך והצביע, שהוא יהיה עצוב. לא יכול להיות'. אמרתי להם, 'אני שמח בחלקי, אל תדאגו, תסמכו, היה לי הכי כיף בעולם'".

לגבי הפנייה מ'רוקדים עם כוכבים' לפני התוכנית, סיפר: "זה היה באותו היום שכתבתי את 'מלאכים'. באותו יום בערב ישבתי על הספה עם אליאנה ושאלתי אותה - 'לעשות את רוקדים עם כוכבים?', היא אמרה - 'ברור שתעשה'. עכשיו, לא לה ולא לי, היה מושג מה זה אומר, לא ידענו שלא הולכים להתראות עכשיו איזו חצי שנה. אבל אני חייב להגיד שזה הרגיש לי מאוד טבעי להתמסר, זה היה כמו שאני מתמסר לכל דבר, כמו שאני מתמסר לאהבה, לחברות למוזיקה, ליצירה, הכול מגיע מאותו מקום".

במהלך האירוח, ביצעו לי ואלינה ביצוע בלתי נשכח לשיר - 'The Time of My Life'

בהמשך סיפר לי כי הוא לא שיחק במהלך הריקודים, אלא "מה שראית זו הייתה האמת שלי באותו רגע. אנחנו אוהבי מוזיקה אמיתיים, וכשאתה אוהב מוזיקה מכל הלב וכל הנשמה, אז קודם כל היא נכנסת ואז אתה יוצא איתה החוצה כמו אש שמתפרצת ממך. השירים שבחרנו במהלך העונה, אלה שירים שגדלתח עליהם, שלימדו אותי, שעיצבו אותי בתור בן אדם".

כשרקדת עם נינה, השמעת לה את השירים שלך? לא חשבת לעשות ריקוד על השיר הזה ('מלאכים')?
"רציתי לעשות את זה מאוד, פשוט לא הרגיש לי שיש את ההזדמנות הנכונה לעשות את זה. זה הרגיש לי שאם אעשה את זה, זה יהיה בכפייה ואני לא יכול להתייחס ככה לאמנות. אני חייב לבוא לאמנות, אמיתי, נקי, בלי אינטרסים".

בהפתעה גדולה, הצטרפה לשיחה נינה סול, הרקדנית המוכשרת שליוותה את לי בתוכנית המדוברת, ושיתפה בחוויה הבלתי נשכחת. " "אתמול זו הייתה סיומת כל כך יפה, כל כך נכונה, שהיום אני פשוט בעננים. ריקוד זה הדבר שאני הכי אוהבת בחיים, זה תמיד מציל אותי ותמיד עוזר. אפשר לרקוד כל רגש ואפשר גם בתוך הריקוד פשוט לשכוח מהכול. זה תמיד איתי. אני כל כך שמחה שרקדתי עם לי והייתה לי הזדמנות להכיר לו את לעולם הזה, והוא לגמרי זרם איתי ועשינו דברים מטורפים", אמרה. 

31/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


לי בירן התארח באולפנו של דידי הררי
לי בירן התארח באולפנו של דידי הררי  |  צילום: דוד זבולוני/103fm
Paris