מעיין אדם

"אנחנו מלמדים שפה חדשה"

אורן רווח, מנכ"ל רשת אסתי לאודר בישראל ויו"ר ענף הקמעונאות באיגוד הלשכות המסחר, החליט לפתח מיזם - רשת חברתית המכילה תגובות חיוביות בלבד


אורן רווח, מנכ"ל רשת אסתי לאודר בישראל ויו"ר ענף הקמעונאות באיגוד הלשכות המסחר, פגש את מעיין אדם בפגישת עבודה וסיפר לה שהוא נמצא בפיתוח מיזם שבא לעבוד על השיח בישראל. אנו לפני תחילת שנת הלימודים שהיא גם תחילת שנת השיימינג ברשתות והחרמות בכיתה. יש ילדים ההולכים להיפגע השנה מאוד, הוא רוצה למנוע זאת על ידי הקמת רשת חברתית שמטרתה לעשות טוב. בשיחה עם מעיין אדם ב- 103fm שיתף ביוזמה הברוכה.

בפתח השיחה הביא רווח את הרגע למיזם ואמר: "לפני מספר שנים זיהיתי תופעה של המקלדת שהיא באמת תופעה מסוכנת, כאחד שבנה קהילות גדולות בישראל ובא מהעולם הגשמי, הבנתי שבמקלדת אין חוקים ואין גבולות, בטח ובטח שלא לילדים. וכשיש אנשים צריך שיהיו גבולות וחוקים".

בהמשך התייחס לרשת החברתית והסביר: "זו מעבר לרשת חברתית, זה תדר חדש. אנשים משתפים בה את הטוב, יש כללים איך להתנהג בקהילה. מנענו את התגובות. התגובות הן תבניות בנויות של תגובות חיוביות. אנחנו מלמדים שפה חדשה. רוב הבעיה נעוצה בתגובה". 

אל השיחה הצטרף רום רווח, בנו של אורן, בן ה- 22, כתב תוכן בענייני צעירים של המיזם, ושיתף: "עברתי טראומה כשהייתי בצבא, שלא היא זו שגרמה לי ללכת בעקבות הטוב, אבל ללא ספק הגדירה לי את הצורה שבה אני רואה טוב, ואני רוצה להגיד שללכת ולעבוד במיזם כזה - זו זכות לעבוד עם אבא. אבל מעבר לזה זה זכות להשפיע עלי להיות אדם הרבה יותר טוב ממה שאני יכול להיות". 

01/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רשתות חברתיות (אילוסטרציה)
רשתות חברתיות (אילוסטרציה)  |  צילום: Ingram Images
Paris