איריס קול

"ללא ספק האלבום הכי טוב שלי עד כה"

הזמר והיוצר המוכשר עדן מאירי השיק אלבום ובו שניים עשר שירים פרי עטו • עוד שיתף בסיבה בשלה החליט להפיק אלבום: "הסינגלים כבר משעממים אותי"


למרות משבר הכתיבה, הזמר והיוצר עדן מאירי שחרר אלבום חדש בשם 'מה עם השירים', בשיחה עם יניב מורוזובסקי ורעות מתתיהו ארגון שיתף על תחושותיו בעת פרסום היצירה הכוללת שניים עשר שירים שנכתבו והופקו על ידי טובי היוצרים. עוד חלק את משבר הכתיבה הלא פשוט שעבר בתקופה האחרונה.

בפתח השיחה שיתף מאירי בהתרגשותו מהוצאת האלבום ואמר: "זה יום חג בשבילי, מבחינתי זה פרויקט חדש, להוציא אלבום - זה משהו שאני לא רגיל לעשות. אני מרגיש שהוצאתי לאוויר העולם תקופה מוזיקלית שלי וגם תקופה אישית שלי וככה הכל התגבש לאלבום ואני מבסוט על זה ברמות".

בהמשך התייחס למשבר הכתיבה שעבר וסיפר: "לפעמים אמן נתקל באיזשהו מחסום של יצירה והוא קצת לא מוצא את עצמו וגם אני חוויתי איזה משבר. הבאתי את 'שיר השנה' ב- 2020 והכל בא 'בבום' ומאוד נבהלתי מזה, ולא יכולתי להחזיק את זה. ועצרתי שנייה כי לא הרגשתי שלם עם הדרך. תמיד השתדלתי לעשות מוזיקה ולהוציא מוזיקה". 

לסיום הבהיר מדוע בחר להוציא אלבום שלם בפעם אחת, בייחוד בתקופה בה סינגלים בודדים מצליחים יותר. וטען כי "הלכתי ישר על אלבום, כי אלה חומרים שאני אוסף במהלך כל השנים האלה והרגשתי שהסינגלים כבר משעממים אותי. בא לי לבוא עם אמירה, וגם זה להיות מאוד בטוח בעצמך ובמה שיש לך. אתה 'שולח את כל הילדים ביחד', אחד ירים את השני".

"אני מקווה שהוא יקבל את הכבוד המגיע לו בעיני. זה ללא ספק האלבום הכי טוב שלי עד כה", הצהיר בביטחון.  

03/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עדן מאירי
עדן מאירי  |  צילום: אור דנון
Paris