עניין של הרגל?

צמד המגישים דן על האופן בו יש לנהוג באסירים ביטחוניים • מגל: "אתם כל היום מבקרים חיילים" • לוינסון: "גם לרוצח המונים מגיע אוכל בכלא"


בפתח שעת התוכנית השנייה, התייחסו ינון מגל וחיים לוינסון למציאות הביטחונית הלא פשוטה המלווה אותנו במשך שנים רבות. "גם רוצח המונים, מגיע לו אוכל בכלא. צריך להתייחס לכולם בכבוד", הבהיר חיים. 

ינון לא הסכים עם דבריו, והדגיש: "לא, מי שהוא מחבל ורוצח, לא צריך להתייחס אליו בכבוד. מצחיק אותי שעושים כתבות ביקורת על צה"ל, יום יום נרצחים יהודים, ואתם יושבים במגדל השן וכל היום מבקרים את החיילים. לא עשיתם רבע ממה שהחיילים הללו עושים. יש לכם את העוז והחוצפה להעביר עליהם ביקורת?". 

"מה אתה מבלבל את המוח על דף מסרים?", הבהיר את דעתו על הפשרה באשר לרפורמה המשפטית. "מה נראה לך, שדיברתי עם ביבי? עם יאיר? אתה עם דף המסרים של 'הארץ'. כולכם חושבים אותו הדבר, אז אני אומר לכם שאתם דפי מסרים? אנשים עם חירות מחשבה שחושבים אותו הדבר לגבי הסכסוך, לגבי הרפורמה, לגבי המצב החברתי. מעניין". 

בתגובה, השיב לוינסון: "ההבדל הוא שלפני שבוע היית בעד הרפורמה, ופתאום כשיש דיבורים על פשרה חייבים לקחת אותה. ובמקרה כולם חושבים את אותו הדבר". 

07/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל וחיים לוינסון
ינון מגל וחיים לוינסון  |  צילום: 103fm
Paris