מעיין אדם

"זה מאוד פגע בי, החליטו שאני אל־הורית"

המסעדנית רותי ברודו בתגובה לסערת ההנקה במהלך 'המטבח המנצח VIP': "הדברים יצאו מהקשרם" • על העונה: "הדינמיקה סביב השולחן יוצאת דופן"


רותי ברודו, מסעדנית ואשת עסקים, עמלה בימים אלה לצד עשייתה הקולינרית המרשימה על תפקידה כשופטת בתוכנית 'המטבח המנצח VIP'. בשיחתה עם מעיין אדם, סיפרה על העבודה הקשה בתקופה זו, ואף התייחסה לסערת ההנקה של אדם את בתה במהלך התוכנית. 

"הדברים יצאו מהקשרם. את באמת ישבת שם ובעיניי זה בכלל לא היה אישיו. ישבת שם, זה היה בצניעות, היית מכוסה. אף אחד לא ראה שד גלוי, הדיון היה בכלל האם זה נעים לי לראות איבר אינטימי חשוף, גם אם הוא מאכיל ילד. על זה היה הדיון". אמרה, והוסיפה: "לא ירדתי לעומקם של הטוקבקים שהיו על זה, אבל את ההערות שאאני קיבלתי, זה מאוד פגע בי. החליטו שאני אל־הורית, אני ממש לא, אני פשוט לא יכולתי להביא ילדים. אם הייתי נכנסת להיריון הייתי בשמחה מביאה ילדים".

עוד הבהירה כי "לי, לא לגבר, לא מעניין אותי הגברים, לי עדיין חזה של אישה, ככה גדלנו יכול להיות שצריך להוריד את הסטיגמות האלה, לי הוא עדיין סוג של איבר אינטימי שקשור כן קצת למיניות וכשאני רואה אותו חשוף הוא מביך אותי, הוא לא נעים לי".

כמו כן, כאשר ציינה אדם כי ההתחשבות צריכה להיות הדדית משני הצדדים - הן האמא המניקה והן הסובבים, השיבה ברודו: "לפעמים כבר אין לי כוחות לדיונים האינסופיים האלה על כל פיפס שנשמע בתקשורת. אני עייפה מזה, אין לי כוח. אני אגיד שוב פעם, בכנות - אני, לי, אותי, זה גורם לחוסר נוחות לראות לא משנה איזה איבר, איבר שהוא בדרך כלל מוצנע והוא חשוף גורם לי לאי נוחות. זה הכול".

באשר לעונה הנוכחית של 'המטבח המנצח VIP', סיפרה המסעדנית כי "אני חושבת שזו בעיקר תוכנית חברתית. הדינמיקה סביב השולחן יוצאת דופן, בגלל זה אני כל כך אוהבת להיות חלק מזה. אנשים זה דבר מעניין וקורה שם משהו. אתה תמיד גם רואה איך הדינמיקה בשולחן מתפתחת במהלך הארוחות. הסבב הראשון פחות חופשיים ולאט לאט נפתחים וזה פשוט חלק מהחיים שלנו. התקשורת שם, הפתיחות, זה מה שהיינו צריכים בחיים שלנו, לשבת ולדבר אחד עם השני".

עריכה: שני רומנו

08/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רותי ברודו
רותי ברודו  |  צילום מסך מתוך 'קשת 12'
Paris