מצא את ההבדלים

צמד המגישים השווה בין פגישתו של רה"מ לשעבר נפתלי בנט עם הנשיא ביידן לזו של נתניהו • ינון: "ביידן נרדם בפגישה עם בנט" • מה חשב יריב?


בפתח שעת התוכנית השנייה, שוחחו ינון מגל ויריב אופנהיימר, איך לא, על פגישתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא ארצות הברית ג'ו ביידן אתמול (ד') בניו יורק.

"כשבנט נסע לארה"ב הוא פגש את שרי החוץ של בחריין ושל האמירויות", השווה יריב. "גם כשלפיד נסע לעצרת האו"ם הוא פגש את ראש ממשלת בריטניה ואת מזכ"ל האו"ם. בוא נראה מה נתניהו יעשה". "ביידן נרדם בפגישה עם בנט", ביקש ינון להזכיר. 

בהמשך, הבהיר: "הסיפור של תנאי הכליאה של בן אוליאל הוא סיפור שצריך לתת עליו את הדעת. לא יכול להיות שאנשים יהיו בבידוד עשרות שנים כשמדובר ביהודים, בעוד שערבים יהיו בחפלות ובחינגות ביחד בכלא. אני משוכנע שבן אוליאל הוא הרוצח, ועדיין על תנאי הכליאה יש מה לדבר. בשב"כ אומרים שהוא מסוכן כי הוא משפיע על אנשים". 

"אילה בן גביר כותבת בקבוצת 'משחררים את עמירם'. אני לא יודע להסביר כמה הדבר הזה מטורלל", השיב אופנהיימר. "בן גביר היה גם עורך הדין של בן אוליאל. יש פה בעיה שהוא מנסה לדאוג לאסיר ספציפי. אסיר יהודי יוצא לחופשות, יש לו התייחדות. כל האסירים היהודים שלא מוגדרים כביטחוניים יוצאים לחופשות, לעומת אסירים ביטחוניים שאין להם את כל הדברים הללו. אסיר ביטחוני לא ייצא לחצי שנייה של חופשה". 

21/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ויריב אופנהיימר
ינון מגל ויריב אופנהיימר  |  צילום: 103fm
Paris