איריס קול

הזמן לדמיין

שירי ישועה ('וואלה') עדכנה בפרטים על פסטיבל 'אייקון' למדע בדיוני ופנטזיה: "יש דוכנים מדהימים של כל מיני מרצ'נדייז, והמון המון ספרים"


חובבים מדע בדיוני ופנטזיה? שירי ישועה ('וואלה') סיפרה על פסטיבל 'אייקון' באשכול פיס ברחוב הארבעה בתל אביב, שמתמקד, וכולל 3 ימים של הרצאות, סדרות, סרטים וסדנאות שמתעסקים בנושא ויתקיים בסוכות בין 3 באוקטובר ל־5 באוקטובר. 

"הכניסה למתחם היא חופשית, כל אחד יכול להיכנס ולהסתובב. אפשר לראות המון אנשים מחופשים בכל הגילים, המגדרים והצבעים והמידות, בצורה מרהיבה לדמויות שהם אוהבים", הסבירה ישועה, והוסיפה: "יש דוכנים מדהימים של כל מיני מרצ'נדייז וחפצים שקשורים לפנטזיה והמון דוכני ספרים, אפשר לקנות ספרים בזול, ובכל מקום פנוי יש הרצאה או פאנל של מומחים או תחרות נושאת פרסים. בערבים יש מופעי סטנדאפ". 

לדבריה, "3 ימים ללא הפסקה של פשוט כל דבר שאת רק יכולה לחשוב עליו. אם את אוהבת את הנושאים האלה, או סתם אוהבת טלוויזיה או קולנוע, אפשר למצוא שם הרצאות בכל נושא שאת רק חושבת שקשור לזה". 

היא ציינה כי "מדברים על 'האחרונים שבינינו'. יש בכל נושא, יש על 'האחיין שלי בנץ', סדרת מופת ישראלית. כל נושא שאת רק יכולה לחשוב עליו, אם הוא קשור לעולמות האלה. זו אווירה נורא מיוחדת. אפשר להיכנס לתוכנייה באינטרנט ואפשר להזמין כבר כרטיסים לדברים". 

27/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איריס קול
איריס קול  |  צילום: 103fm
Paris