אודי סגל וענת דוידוב

"בכירי הליכוד מחבקים אדם שהורשע"

בפתח התוכנית ביקשה ענת דוידוב להתייחס לתמיכת הליכוד ברפי קדושים לראשות עיריית הרצליה • סגל: "החיבוק הפומבי מטיל צל כבד על אמות המוסר"


כמדי בוקר שבו אודי סגל וענת דוידוב אל אולפן השידור ועמדת המיקרופון, ועסקו בענייני היום. בפתח התוכנית ביקשה דוידוב להתייחס להתמודדותו של רפי קדושים לראשות עיריית הרצליה בתמיכת הליכוד.

"יש אדם אחד שקוראים לו רפי קדושים, מוכר בחוגי הליכוד ומניחה שגם בחוגים אחרים כי עושים לו הרבה כבוד. עבריין שהורשע בפלילים בעברו, ריצה 4 עונשי מאסר, על אלימות וסחיטה באיומים. הוא מועמד הליכוד לראשות עיריית הרצליה. אתמול, מיקי זוהר, שר התרבות והספורט, באירוע בסוכה של רפי קדושים", אמרה דוידוב, וסגל הוסיף: "הבעיה היא שמיקי זוהר לא לבד. שר המשפטים, האיש שאחראי על מה שהוא מכנה הרפורמה המשפטית, הניסיון אולי לשנות את אופי המשטר באמצעות שינויים במערכת החוק, ושר המשפטים יחד עם בכירי הליכוד מחבקים אדם שהורשע, שריצה ארבעה מאסרים".

עוד טען סגל כי "החיבוק הפומבי של נבחרי ציבור לאדם שריצה מאסרים בכלא, שנחשב לעבריין או עבריין לשעבר אם יש דבר כזה, מטיל צל כבד על אמות המוסר שאנחנו רואים אותן נפרצות יום אחר יום".

03/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענת דוידוב
ענת דוידוב  |  צילום: 103fm
Paris