ינון מגל ובן כספית

"אי אפשר להמשיך להתעלם"

ח"כ ולדימיר בליאק על תפקודה של ועדת הכספים בטיפול הנושאים הבוערים הקשורים למלחמה: "זה לא ימין או שמאל, יש פה אלפי ישראלים שמחכים לסיוע"


חבר ועדת הכספית וחבר הכנסת ולדימיר בליאק (יש עתיד) צייץ בעמוד הטוויטר שלו: "לא מבין מדוע עד עכשיו לא התכנסה ועדת הכספים לטפל בנושאים הבוערים הקשורים למלחמה. בא לי לצרוח - למה? שלחנו מספר פניות - חבריי ואני - ליו"ר הועדה. אין מענה. האזרחים נמצאים בחרדת קיום. בחוסר ודאות קיצוני. מי, כיצד ומתי יפצה את השכירים שלא יוצאים לעבודה? מי, כיצד ומתי יפצה את העסקים? הייתי בימים האחרונים בביקור פצועים בבתי החולים, דיברתי עם עשרות משפחות הנעדרים, הייתי בלוויות, הבוקר בדרך לריכוזי המפונים - בכל מקום נחשפים למצוקה אמיתית וקיצונית. תכנסו לעזאזל את ועדת הכספים, עוד היום. די לאטימות, די". 

בשיחה עם ינון מגל ובן כספית ב־103fm, חבר הכנסת בליאק ביקש להסביר את דבריו. "זו לא פוליטיקה, זה לא ימין או שמאל, יש פה אלפי ישראלים שמחכים לסיוע וועדת הכספים צריכה לשבת כל יום כל היום כדי למצוא פתרונות. זה תהליך מורכב, אבל צריך לעבר את כל משרדי הממשלה ולעשות אותו. אי אפשר להמשיך להתעלם", טען. 

11/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ולדימיר בליאק
ולדימיר בליאק  |  צילום ברישיון: Mneymarck - CC BY-SA 4.0
Paris