מיכל דליות

דברים שבאים מהלב

המאזינה שיתפה כי היא רוצה לנסוע לחו"ל עם הילדים, אך בעלה לא מוכן: "הוא אמר שבמצב כזה נמצאים עם המשפחה שלך, לא מפרידים משפחות במלחמה"


המאזינה כתבה: "אני רוצה לנסוע לחו"ל עם הילדים, בעלי לא מסכים. זה לא עניין של כסף, זה עניין של החלטה. אני אאשים אותו אם משהו יקרה לילדים. הוא אמר ש'במצב כזה נמצאים עם המשפחה שלך, לא מפרידים משפחות במלחמה'".

"אם משהו יקרה לילדים, את תאשימי אותו, זה ברור", אמרה מיכל. "כעס מכניס אותנו לפעולה. מישהו צריך לדבר איתו, לשבת עם דף ועט ולכתוב סיבות לנסיעה לחו"ל, וסיבות להישאר בארץ - מרציונל ולא מהלב. אם הוא מסכים שתיסעי לבד בלי הילדים, תיסעי. אם הוא לא מסכים, אז אולי תתפשרי על נסיעה בארץ?"

עוד הבהירה: "המדינה לא באמת צריכה את הילדים שלך. הדברים שלו הם מהלב, אנחנו מבינות את זה. זו הפטריוטיות. אני לא יכולה להאשים אותו על זה שהוא חושב, אבל שיהיה לכם ברור שאם חס וחלילה פצצה תיפול בבית, איך הוא ירגיש ואיך אשתו תרגיש?"

"אנחנו לא עוסקים בהאשמות וזה לא מעניין מי צודק או לא", אמרה מיכל. "המקום שלנו כהורים זה מקום של לקיחת אחריות. ולכן את צריכה לחשוב. אם את נשארת איתו ומקבלת את ההחלטות האלה תפסיקי להתלונן ותראי איך את דואגת לילדים ולעצמך".

האמור באייטם זה מבטא את הדעה האישית של השדר/ת והוא אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל מקצוע המתמחה בתחום, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה ושימוש שנעשים על בסיס התכנים המופיעים באייטם הינה באחריות המשתמש/ת בלבד.
13/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מיכל דליות
מיכל דליות  |  צילום: נעם בן גוריון־מוסרי
Paris