גיא פלג

"מטאטאים אותנו מתחת לשטיח"

אבירם, אחיו של אורון שאול, המוחזק בשבי חמאס מזה כעשר שנים ביחד עם הדר גולדין זעק בשידור: "אף אחד לא מזכיר אותם - אנחנו זועקים במשך 10 שנים"


מניין החטופים בשבי חמאס בעזה כולל עשרות רבות של ישראלים, שמצטרפים לחיילי צה"ל החטופים אורון שאול והדר גולדין.

אבירם, אח של אורון שאול, עלה לשידור והפציר במאזינים שלא לשכוח את אורון והדר הנצורים בשבי חמאס. לדבריו, "עליתי להפגין בתל אביב מול הקריה, ואנשים שאלו אותי על מה אני מדבר, והזכרתי להם שיש עדיין שני חיילים שמוחזקים בעזה על ידי חמאס כבר כמעט 10 שנים והם היו מופתעים מאוד".

"לא יכול להיות שאנחנו ביום ה־11 למלחמה ואף אחד לא מזכיר את אורון שאול והדר גולדין. אני מצפה מכולם כולל כולם, גם הכתבים וגם הפרשנים וגם גורמים במערכת הביטחון שיזכירו ושיגידו כי לא ייתכן דבר כזה ולא יעלה על הדעת. אנחנו זועקים במשך 10 שנים את הזעקה הזאת, ומטאטאים אותנו מתחת לשטיח", אמר בכאב.

לדבריו, "אני שמעתי אתמול בן משפחה שהיה אצל ראש הממשלה ותיאר את הסתירה שהייתה בין הדברים שהיו בחדרי חדרים לבין ההודעה שיצאה מטעם משרד ראש הממשלה. זה מקרי? ההשתקה הזאת היא קורית באופן סיסטמטי, והעובדה שאנחנו נותרנו לבדנו במערכה היא שוות ערך לרון ארד, גם הוא לבד במערכה. גם אנחנו ומשפחת גולדין לבד במערכה וידעו לטאטא אותנו מתחת לשטיח". 

"אתמול שמעתי את צבי האוזר זה 199 משפחות, אלה לא שתי משפחות. זה נראה למישהו הגיוני הדבר הזה?", תהה.  

17/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אורון שאול דיון בכנסת
אורון שאול דיון בכנסת  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris