דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"לא משנה כמה פעמים אני עושה את זה, זה תמיד מרגש אותי"

היוצר והזמר האהוב דויד ברוזה לא מפסיק להתרוצץ בימים אלה ולהופיע בפני מפוני עוטף עזה • סיפר: "לא צריך מכונה גדולה כדי לפרוץ החוצה"


היוצר והזמר האהוב דויד ברוזה לא מפסיק להתרוצץ בימים אלה ולהופיע בפני מפוני עוטף עזה שמתארחים בחדרים ומלונות מצפון ועד דרום. בשיחה עם דידי הררי ב-103fm, הוא שיתף ברגעים המצמררים ובלתי הנשכחים - ועל החיילת המוכשרת שבעקבות הדואט שלהם, שהעלה לרשתות, קיבלה מלגה מלאה ללימודים ב'רימון'.

לדבריו, "זה מרגש, לא משנה כמה פעמים ביום אני עושה את זה. עכשיו עשינו הופעה למפוני 'אור הנר' שזה בעוטף עזה. הגיעו למלון שעל שפת הכנרת. זה קיבוץ של 900 איש אבל פה יש 400 מתוכם, כמה מהם כבר פגשתי במקומות אחרים. אני לא חושב שיש פינה בארץ שלא מאוכלסת על ידי מפונים. תושבי המדינה כולנו נפתחנו ונותנים כל אחד את מה שיש לו לתת. מה שיפה זה שכל הדורות, מהסבתות והורים והילדים והנכדים, כולם מסתכלים עלייך. המזל שלי שבקריירה שלי יש 'סיגליות' ויש את 'גן סגור'". 

לאחר מכן השניים שוחחו על המפגש המרגש של דויד עם אושר, חיילת מוכשרת מנתניה, שדואט שלהם שהפך ויראלי ברשת, זיכה אותה בלימודים בבית הספר 'רימון'. "אושר. אני מאחל לה הצלחה", אמר ברוזה, וסיפר: "אני נכנס לבסיס אז מין הסתם אני עובר את ה-ש.ג. במקרה הזה ראיתי שתי שומרות ואמרתי להן 'תקשיבו אני מבטיח שאחרי ההופעה אני אבוא'. כשיצאתי ראיתי שהן עדיין ישבו. הוצאתי גיטרה ושרתי, אחר כך עניין אותי לדעת מאיפה הן, אחת חיילת בודדה, ואחת מנתניה, אושר אמרה שהיא שרה, אמרה לה 'תשירי', והיא לא ידעה מה לשיר. ואז התחלתי את השיר 'you have got a friend', לאושר יש את הכישרון של שירי נשמה. אנחנו עדים שלא תמיד צריך מכונה גדולה בשביל לפרוץ החוצה. היא העיפה אותי. ואז שלחתי לחבר שלי, אנשים של רימון, חבר, לא העליתי את זה. הוא העלה את זה והוא אמר 'אתה לא מאמין מה קורה ברשת. מאות קישורים'. היא קיבלה מלגה, שלוש שנים, מלגה מלאה. מגיע לה".

18/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דויד ברוזה
דויד ברוזה  |  צילום: דוד כהן/פלאש90
Paris