בן כספית ואריה אלדד

"הם תומכים בפירוק החמאס"

הכתב והפרשן המדיני ברק רביד ('וואלה') פירשן את ביקורו ההיסטורי של הנשיא ג'ו ביידן בישראל: "ביקור שנועד להעביר לישראל שיש לה את גב אמריקה"


ביקור ממלכתי: היום (ד') נחת נשיא ארה"ב ג'ו ביידן בישראל, זהו ביקור היסטורי לכל הדעות שמהווה תמיכה רבה של אמריקה בצד ישראל במלחמה הקשה המתרחשת בימים אלו במדינה. ברק רביד, כתב ופרשן מדיני של 'וואלה', שוחח עם אריה אלדד ובן כספית ב- 103fm והביע את עמדתו באשר לביקור הנדיר, עוד הבהיר את כוונת אמריקה מאחורי תמיכתה בישראל.

בפתח השיחה ביקש רביד לדווח על ידיעה חדשותית דחופה ואמר: "לאחר סיום הפגישה בין ישראל לביידן ישראל הודיעה כי הוא מוכנה להכנסת סיוע הומניטרי דרך מצרים, זה דבר משמעותי מאוד. זה ברמה החדשותית המיידית".

באשר לביקורו של בייידן טען רביד כי "ראינו זאת כבר מהנאום שהוא נתן ביום השלישי של המלחמה, זה ביקור שנועד להעביר לישראלים שיש להם את הגב של אמריקה ומצד שני להבהיר לממשלת ישראל 'אנחנו אתכם אבל אל תעשו דברים ללא שיקול דעת'. הם תומכים בפירוק החמאס אבל רוצים לדעת לאן הדבר הזה הולך בסוף. זאת אומרת לא להיכנס לעזה מבלי לדעת איך יוצאים, אני לא חושב שלנתניהו הייתה תשובה לשאלה הזו".

18/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נשיא ארה"ב ג'ו ביידן
נשיא ארה"ב ג'ו ביידן  |  צילום: מרים אלסטר/פלאש90
Paris