איריס קול

"הוא כל יום מעלה פוסט ומתעלם מאיתנו"

כתבת התרבות והמוזיקה אור זואי סולומוני שיתפה על המפורסמים שהביעו תמיכה ועשו הסברה מעולה לישראל • על ברונו מארס: "חוץ מתמונה הוא לא התבטא"


מתחילת המלחמה עקובת הדם של ישראל בחמאס התבטאו לא מעט מפורסמים ואנשי טלוויזיה והביעו את עמדתם באשר להתנהלות מדינת ישראל ועל תקיפתה בעזה. למול המון דעות נגדנו צצו ועלו מספר לא מבוטל של הבעות תמיכה במדינת ישראל ובצה"ל. ביניהם סולן הלקה 'U2' בונו שהביע תמיכה מוחלטת בישראל בהופעתו הגדולה בלאס וגאס. אליו הצטרפו מדונה, משפחת קרדשיאן, אדם סנדלר וסלבס נוספים. כתבת התרבות והמוזיקה אור זואי סולומוני שוחחה עם איריס קול ב-103fm והרחיבה בנושא. 

הזמר רובי וויליאמס שנחשב מזה שנים לאוהב ישראל מושבע, נמנע מתחילת המלחמה לפרסם תמיכה בישראל. על כך אמרה סולומוני כי "הוא לא אמר כלום לכאורה אפשר להבין שהם מפחדים. רובי וויליאמס מעלה פוסטים כל יום. היום למשל עלה פוסט על איך שהוא הלך ברחוב והוא לא יכל לכעוס ולהביע רגשות בגלל שהוא עשה בוטוקס והקמטים במצח לא מתקמטים. הוא כל יום מעלה פוסט לאינסטגרם ומתעלם מאיתנו לחלוטין. יש תגובות שמחכות לתמיכתו".

על המנעותו של הזמר ברונו מארס מלהביע את עמדתו זאת לאחר שהופיע בישראל ימים ספורים לפני תחילת  המלחמה: "שתיים בצהריים ביום שבת הוא עלה על טיסה וכבר עזב את המדינה, חוץ מתמונה שהוא העלה לאנסטגרם, הוא אפילו לא כתב שזה בישראל. מעבר לזה אין שום התבטאות, תמיכה או מילה, שזה מוזר. אבל מצד שני יש הרבה אמנים שכן התגייסו". 

18/10/2023

ישראל במלחמה - 103fm


ברונו מארס
ברונו מארס  |  צילום: Aaron J. Thornton_Getty Images for BET
Paris