ינון מגל ובן כספית

"ישראל הולכת לחסל את כל אלה שהשתתפו באירוע הזה"

כך לדבריו של ינון מגל בשיחה עם תא"ל (מיל') אמיר אביבי בפתח השעה השנייה • אביבי: "כמו שעשו עם הנאצים לצוד אותם אחד אחד בכל רחבי העולם"


אל האולפן שבו ינון מגל ותא"ל (מיל') אמיר אביבי ודנו באשר לגזרה הביטחונית עם המצב בישראל במרכזה של מלחמת חרבות ברזל. תחילה התייחס אביבי להתגייסות לכוחות הביטחון והזמין את המאזינים להתגייס למשטרה. 

לדבריו, "גם משמר הגבול וגם המשטרה ממשיכים לגייס מתנדבים, אנחנו בביטחוניסטים גייסנו אלף מתנדבים, מי שלא נמצא בעזה או פרוס בלבנון תתנדבו למשטרה, אנחנו רוצים לחזק את ביטחון הפנים שלנו בכל הארץ". 

ינון סיפר כי ישנו חמ"ל שב"כ באשר לכל המעורבים בטבח בעוטף: "שב"כ פועל כנגד האנשים שאחראים, כל השמות שהשתתפו והיו מעורבים באירוע הזה, ולהביא לחיסולם - מדינת ישראל הולכת לחסל את כל האנשים שהשתתפו באירוע הזה".

אביבי טען כי הסיפור ייקח זמן שכן "יש פה לא מעט חמסניקים בטוריקה, בקאטר ובאירופה. גם מחבלים עם דם על הידיים הולכים לברוח מהקרבות עם פינוי האזרחים בעזה. כל מערכות הביטחון תהיה להם הרבה מאוד עבודה גם ביום שאחרי, כמו שעשו עם הנאצים לצוד אותם אחד אחד בכל רחבי העולם, זה הולך להיות אירוע שייקח שנים". 

19/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ואמיר אביבי באולפן
ינון מגל ואמיר אביבי באולפן  |  צילום: 103fm
Paris