אודי סגל וענת דוידוב

"אני לא מחזיק מעמד, לא מסוגל לראות תמונות"

יעקב ארגמני, אביה של נועה המצויה בשבי חמאס: "תחושות הבטן מדאיגות אותי עם הכניסה הקרקעית" • טען: "המטה של גל הירש צמוד ועושה עבודת קודש"


נועה ארגמני, צעירה בת 26, נמצאת כבר 23 יום בשבי חמאס לאחר שנחטפה על ידי המחבלים שחדרו ליישובי עוטף עזה ודרום הארץ. יעקב ארגמני, אביה של נועה, סיפר על תחושותיו בעקבות הלך הרוח וההמתנה לחזרתה.

"איך להגדיר את זה? הכי קשה שאפשר לחשוב", שיתף בתחושות, והוסיף: "אשתי במצב קשה ביותר. הילדה לא קרובה אלינו, זו הילדה היחידה שלנו. זה המצב ועם זה אני מנסה להתמודד. מאוד קשה. לשמחתי, תומכים בי. יש לי את אחותי שתומכת והמשפחה, ובכנות, מנסים לשרוד".

הוא ציין כי "אני ניזון אך ורק מכלי התקשורת. מעבר לזה, המטה של גל הירש צמוד אלינו, עושה עבודת קודש. אני משוחח עם גל הירש אפילו באופן אישי. הוא יודע מה חומרת המצב והוא והצוות שלו משתדלים. יש איתנו נציגה שצמודה אלינו, היא עוזרת בכל המובנים".

עם זאת, הודה כי "תחושות הבטן קצת מדאיגות אותי עם הכניסה הקרקעית, אבל באמת שאני לא רוצה להיכנס להחלטות הממשלה, מי אני? והלוואי ויישבו שני הצדדים יחד ונגשים את החלום של שמעון פרס לשלום אמיתי, הלוואי וזו תהיה הדרך".

אתה שומע מגל הירש משהו קונקרטי?
"משהו קונקרטי לא נאמר".

"היא הייתה במסיבה, לא בידיעתנו"

בהמשך הסביר כי "היא הייתה במסיבה, לא בידיעתנו. יחד עם בן הזוג שלה ישבנו לארוחת ערב בשמחת תורה, נדמה לי שהיא רמזה לי באיזה משפט שהיא אמרה לי 'אבא נכון שתרשה לי הכול?' אמרתי לה, 'אני לא מונע ממך לקבל החלטות. את מאוד בוגרת, ידוע לי, אבל אני תמיד מזהיר נועה, תהיי זהירה'. היא אמרה לי 'אבא תסמוך עליי', ולקחו ציוד לפיקניק היה נדמה לי וזהו. שלום, שלום, נשיקות לי ולאשתי".

"כשמדברים על געגועים, אני פשוט לא מחזיק מעמד. יש פה אלבום ואני רואה את נועה כשהיא ילדה. קורע לך את הלב. אני פשוט לא מסוגל להסתכל, לראות את התמונות. קורע את הלב. בת יחידה שלנו. אתה לא יודע מה ואיך ועל מה לחשוב, על מי לחשוב. אני לא מאחל לאף אחד להיות בסיטואציה הזאת. לאף אחד", הדגיש בעצב.

עריכה: אמיתי דואק

29/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נועה ארגמני, שנחטפה על ידי חמאס
נועה ארגמני, שנחטפה על ידי חמאס  |  צילום מסך
Paris