ינון מגל ובן כספית

"חייבים שהפוליטיקאים יתעשתו וישלמו כל מחיר"

נועם אלון, בן זוגה של ענבר הימן החטופה בעזה: "לא האמנו שנגיע לחודש, הסרטון שבו היא נלקחת ע"י ארבעה מחבלים הוא אות החיים האחרון"


40 יום חלפו מהיום בו ענבר הימן, בת 27 מחיפה, נחטפה על ידי מחבלי חמאס אל שטחי רצועת עזה, זאת לאחר שבילתה במסיבת הטבע בקיבוץ רעים שתמה בטרגדיה.

נועם אלון, בן זוגה של ענבר, סיפר על חששו הרב מהתנאים בהם היא מצויה. "ענבר בת הזוג שלי נחטפה מהפסטיבל, והיום אנחנו ממשיכים לצעוד בשאיפה שנראה את העסקה שמבוקר עד ערב מדברים עליה, שתוך כדי נקבל בשורות טובות", טען. "לא הייתי במסיבה, ענבר הייתה עם חברות וחברים, חלק שרדו וחלק נרצחו. אנחנו יודעים שהיא נחטפה בחיים ושהיא מוחזקת בעזה, אנחנו רוצים להאמין שהיא גם תחזור בחיים".

עוד הוסיף בכאב, כי: "הסרטון שבו ענבר נלקחת על ידי ארבעה מחבלים זה אות החיים האחרון. אנחנו מאמינים שכמו על כל השאר, גם עליה חמאס, ג'יהאד וכל הנבלות הללו שומרים חיה. שיסתכלו בממשלה על הפרצופים שלהם, על הפנים שלהם, ולפני שהם מקבלים החלטות וחורצים את גורלם, שיחשבו עליהם, על המשפחות שלהם, ועל זה שיש עוד אנשים שאפשר להציל". 

"כבר כמעט 40 יום שענבר לא חזרה לדירה שלה, ושהדבר הזה עדיין קורה", אמר נועם בצער. "לא האמנו שנגיע לחודש, זאת הזעקה שלנו. אנחנו חייבים שהפוליטיקאים יתעשתו וישלמו כל מחיר. אין מחיר לענבר, אין מחיר לחופש שלה ולחיים שלה. ענבר אוהבת מאוד להגיע למסיבות, זו לא מסיבה ראשונה ולא שנייה שלה, היא מגיעה במטרה לעזור. אל תשכחו אף אחד מהחטופים בעזה, יש לנו מה לעשות. זה כל כך לא משנה עכשיו הפוליטיקה והיום שאחרי, המדינה לא הולכת לשום מקום אם הם לא חוזרים. לא תהיה תמונת ניצחון בלי שהם חוזרים חזרה למשפחות שלהם". 

עריכה: מיכל קדוש 

15/11/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענבר הימן
ענבר הימן  |  צילום: באדיבות המשפחה
Paris