אודי סגל ואלי כהן

לא משאירים אף אחד מאחור

פרויקט האימוץ המרגש של משפחות המילואימניקים • תומר דרור, מנכ"ל 'לב אחד', מישל זליצ'נקו, סטודנטית בפרויקט והדס גלזר שמולביץ, אם ל־3, שיתפו


אודי סגל ואלי כהן שוחחו ב־103fm עם תומר דרור, מנכ"ל 'לב אחד', על פרויקט אימוץ מרגש של משפחות המילואימניקים. לדבריו, "חיברנו בין צרכים למתנדבים לטובת משימות לאומיות חשובות. הבנו שנוצר פה צורך של המשפחות של אנשי המילואים שבלילה הפכו למשפחות חד הוריות. כך, החלטנו לעזור לנשים הגיבורות בבית וגם לאפשר ללוחמים להילחם בראש בשקט".

לשיחה הצטרפו גם מישל זליצ'נקו, סטודנטית בפרויקט, והדס גלזר שמולביץ, אם לשלושה מחדרה, אשר סיפרו על השתתפותן במיזם המרגש. "היה קליק ראשוני על ההתחלה", סיפרה הדס והוסיפה: "הייתי צריכה עזרה, תמיכה, ואז מישל פשוט הגיעה. היא עזרה בהכול - אם זה לקחת את הילדים לגינה, לשחק, לקלח אותם, להכין להם ארוחת ערב". 

מישל ציינה: "זה היה גם תהליך עבורי. המלחמה תפסה אותי כמו רבים מאיתנו בתקופה של בלבול וצורך כלשהו במציאת משהו לעשות כדי לא לאבד את עצמך בתוך כל החדשות והמציאות הנוראית הזאת. במקרה לגמרי נתקלתי בהודעה בקבוצת ווטסאפ שמחפשים מתנדבים למשפחות, וזה הרגיש לי כמו משהו שאני אוכל לתרום בו הכי טוב שאני יכולה". 

12/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל ואלי כהן
אודי סגל ואלי כהן  |  צילומים: 103fm ופתחון לב
Paris