ינון מגל ובן כספית

"מדאיג שאתה חושב שאם הפלסטינים היו יכולים, לא היו משמידים אותנו"

ינון ביקש לברר דבר מה עם חברו בנוגע לאיבה הפלסטינית נגד ישראל • בן: "כמו הנאצים? זה לא היה קורה, הם לא שם לשמחתי"


גם היום שבו בן כספית וינון מגל לעמדת המיקרופו, וסקרו יחדיו את המתרחש בזירה הביטחונית נוכח המלחמה מול חמאס, שזהו יומה ה־102. "שוב הוכחה תאוות הדם של שכנינו הפלסטינים שיצאו במסע רצח מתועב עם סכינים ומכוניות וכל מה שנקרה בדרכם בשביל לרצוח יהודים", התייחס ינון לפיגוע ברעננה אתמול. "זה מזכיר לנו מול איזה טירוף אנחנו מתמודדים, כמה דם יהודי נשפך פה". 

"מדאיג אותי שאתה חושב שאם הפלסטינים היו יכולים, הם לא היו משמידים אותנו", הוסיף. "מכל הדברים ששמעתי עד עכשיו, זה הדבר הכי מדהים שחשבתי. אלו ששחטו, אנסו, ערפו ראשים וקטעו איברים, לא היו משמידים אותנו אם הם היו יכולים. ממך לא ציפיתי לשמוע את זה, חשבתי שאתה יותר ריאלי. אם היו יותר כלי נשק ברעננה, יש מצב שפחות אנשים היו נפגעים ואישה לא הייתה נרצחת. גם אחרי 6 באוקטובר אתם ממשיכים לדבר באותה טרמינולוגיה, אפילו שאנחנו במלחמה אתם ממשיכים לנסות להפיל אותו. תוקעים לו סכינים בזמן שהוא מנהל את המלחמה. עצוב מאוד". 

בן לא אהב את דבריו, בלשון המעטה: "כמו הנאצים? זה לא היה קורה. הם לא שם. לשמחתי". באשר לדברי חברו ב'הפטריוטים' אתמול (ב') טען: "מבחינתי הביביזם היא כת הרבה יותר מסוכנת מהבודהיזם. אני לא טינפתי בשידור טלוויזיה את מסיבת הנובה שבה נרצחו 300 ומשהו". "אני רוקד עם פסל של ראש הממשלה, כל אחד עם הפסלים שלו", השיב מגל בסרקסטיות האופיינית לו. 

"אתם אנשים שפלים", הבהיר מגל. "אני מבין שאתם רוצים להפיל את נתניהו, אבל אנחנו עכשיו במלחמה. למה אנחנו לא תוקפים עכשיו את הרמטכ"ל? את ראש אמ"ן?". "אין מקום שבו אתם לא מטנפים, זה לא ייאמן", אמר בן בשאט נפש. 

16/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris