גיא פלג

"אוי לנו שהם נבחרינו, דברים הזויים ונבזיים"

פלג זעם על ההתבטאות של ח"כ טלי גוטליב, שטענה כי בעלה של הפעילה החברתית שקמה ברסלר ומנהיג חמאס סינוואר שוחחו ערב הטבח: "מעלילה עלילה נוראה"


כותרת עלומה מן השעות האחרונות חשפה כי חברת הכנסת טלי גוטליב בחרה לשתף ציוץ של חשבון בשם עדנה קרנבל, שבו נכתב בין היתר כי שקמה ברסלר, פעילה נגד הרפורמה המשפטית, נחקרה במוסד מספר ימים לפני טבח 7 באוקטובר בטענה כי בעלה שוחח עם מנהיג חמאס יחיא סינוואר. עוד נטען בציוץ שאותה שיחה יורטה על ידי ארצות הברית.

"אני ממש מתלבט מה לעשות עם הדברים המיוחסים לחברת הכנסת גוטליב", פתח. "מצד אחד אם אחזור עליהם, אתן במה לדברים שעל פי הבדיקה שלי הם הזויים, שקריים, נוראים ומכפישים. מן הצד האחר, לא להתייחס לדברים כל כך חמורים שאומרת נבחרת ציבור, שממש מעלילה עלילה נוראה על פעילת ציבור ובעלה". 

משהתבררו הדברים, תיאר פלג את שאט הנפש שלו מדבריה. "חברת הכנסת אמרה דברים נבזיים כשייחסה לבעלה של הפעילה החברתית קשר עם הרוצח סינוואר", תיאר. "אמירה כאילו המודיעין האמריקני יירט שיחה שקדמה לטבח בין בעלה של שקמה לבין סינוואר. זה מלבה ומחיה תאוריית קונספירציה. כאילו יש קשר בין מחאת קפלן נגד הממשלה לבין הרוצחים, זה מה שהיא רוצה להגיד. המוסד מוציא הודעה ובה הוא אומר: ממשרד ראש הממשלה נמסר שמדובר במחזור של ידיעה שקרית, ראש המוסד לא נפגש, לא שוחח ולא זימן לפגישה את ברסלר מעולם. מדובר בפעם השנייה שבה ח"כ גוטליב מפיצה שקרים משוללי יסוד". 

"הדברים הנוראיים הם תמונה שמעידה על החבורה שהשתלטה על המדינה ולא מהססת להפריח תאוריות קונספירציה", הוסיף פלג בסיום דבריו. "אוי לנו שהם נבחרינו. אוי למדינה שהעומד בראשה יודע שמפיצים שקרים זדוניים תוך סיכון חיים של אזרח שומר חוק במדינה ועומד מנגד".

בהודעה שיצאה מטעם המוסד נכתב: "מדובר במחזור של ידיעה שקרית. ראש המוסד לא נפגש, לא שוחח ולא זימן לפגישה את שקמה ברסלר מעולם. מדובר בפעם השנייה שבה חברת הכנסת גוטליב מפיצה שקרים משוללי כל יסוד".

24/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טלי גוטליב וגיא פלג
טלי גוטליב וגיא פלג  |  צילומים: 103fm ויונתן זינדל/פלאש90
Paris