ינון מגל ובן כספית

ינון: "אתה סופר ראשים"; בן: "אתה נרקומן של פילוג"

מגל: "יש פה מגזר שלם שקם כארי, ואסור להגיד ששניים מתוך שלושת הנופלים הם מהרי השומרון?" • כספית: "מה שאתה עושה זה להפריד ולסכסך"


הבוקר (ב') בשעה 09:00 בדיוק שבו ינון מגל ובן כספית אל עמדת השידור וסקרו יחדיו את המתחדש במהלך המלחמה המורכבת מול חמאס, שזהו יומה ה־117. בפתח השיחה התייחס ינון לחיילים מהציונות הדתית שנפלו בקרבות בעזה. כשבן ביקש ממנו 'לא לספור ראשים' וטען כי 'יהיה נחמד אם ניגמל מהספירה הזו', פרץ דיון סוער באולפן. 

לדבריו של מגל, "אתה פשוט לא מודע למה שאתה עושה. אנשי הציונות הדתית מפגינים פה, הכמויות שנופלים מקרבם הם עשרות מונים מהאחוז שלהם באוכלוסייה. למה כשדרוזים נופלים מותר? איך אתם כל הזמן מצליחים לעשות איפה ואיפה? להצדיע לציונות הדתית על החלק שלה זה רעל? מה רעל פה? אתם רעל. תפסיקו כבר, גם להגיד להם תודה על זה שהם נופלים אסור? יש פה מגזר שלם שקם כארי, ואי אפשר להגיד בבוקר ששניים מתוך שלושה שנופלים מהרי השומרון. אסור להגיד, פתאום זה פוגעני. תוך כדי לבזות את החרדים. יש נופלים חרדים, ואתה עוד מבזה אותם. אתה אומר על מישהו שאין, אתה סופר ראשים. מצדיע לציונות הדתית, שאפו גדול, מגזר קדוש. זה רעל".

כספית השיב נחרצות: "אתה נרקומן של פילוג, בדם זורם לך רק רעל. היה קשה מאוד לשתוק בנאום השטנה הזה. אתה מכונה של פילוג, רעל וארס, אתה תשלם על זה כי אתה תיאלץ לחיות עם עצמך כל שארית השנים שנותרו לך. חרדים לא מתגייסים למרבה הצער, ונמשיך להגיד את זה עד שיתגייסו, זה לא דומה לספירת הראשים המחליאה שאתה עושה. דרוזים? לא דומה. הם לא יהודים, וזה לא מובן מאליו שהם יהיו בעלי הברית שלנו בצורה כזו. אנחנו עם הציונות הדתית, עם החילונים. מה שאתה עושה זה להפריד ולסכסך. זה מגעיל, זה מחליא, זה חבורה של נרקומנים של פילוג. אתמול השקרן שלך, שקשה להאמין איך הוא מוציא מפיו את דברי הכזב, אומר שהוא התריע מחמאס ושאי אפשר היה לעשות כלום כי לא נתנו לו מבפנים ומבחוץ, ולכן הוא נאלץ לא לעשות כלום בעזה".

31/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris