ינון מגל ובן כספית

"הם על סף שבירה, עם כל הכבוד להאג"

ינון על אלו המרפים, לדבריו, את ידי צה"ל במלחמה מול חמאס • בן ביקש להזכיר: "רה"מ באסון הזה היה נתניהו, איזה תירוץ שלא תמציא"


בפתח התוכנית שוחחו בן כספית וינון מגל על המתרחש בשלל זירות המלחמה, שזהו יומה ה־123. "צה"ל עושה עבודה נהדרת", טען ינון בפתח הדברים. "זו לא הייתה שעתה היפה של צה"ל מבחינת התפקוד שלו, אך מרגע שהמכונה התאפסה על עצמה היא עובדת יפה מאוד. כל האירוע מנוהל טוב, אנחנו מנצחים". 

"מציע לכל המדכאים למיניהם - תתעודדו", הוסיף. "אנחנו מנצחים, אנחנו לא מפסידים כמו שאתם חוזרים ואומרים מדי פעם, אנחנו לא במצב קשה. אנחנו פשוט קורעים להם את הצורה. הם על סף שבירה, שזה דבר נפלא. לרדות בהם, זה המצב, זה מה שאנחנו צריכים. עם כל הכבוד להאג". 

בתגובה השיב בן לדבריו: "7 באוקטובר היה חידלון מטורף, אבל זה היה אחד הימים עם הכי הרבה גילויי גבורה. ראש הממשלה באסון הזה היה נתניהו, לאן שלא תפנה, איזה תירוץ שלא תמציא. הוא הראש, הוא אחראי, ואנחנו למדנו את זה ממנו". 

"כולם היו קמפיין אחד מתוזמר כדי להחזיר את הילד של כולנו", חזר מגל לימי עסקת שליט. "אותו דבר עושים היום. ואם מישהו ב'הפטריוטים' אמר משהו שנוגד את שורת המקהלה, אז עושים עליו סרטונים. תפסיקו לבלבל את המוח. מה אתם מחרטטים כל כך הרבה? כולכם נשמעים אותו הדבר". 

מה חשב חברו לשידור על דבריו? 

06/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris