איריס קול

מדינה מלאת עוצמה

הזמר לורן פלד עם שיר חדש שיצר יחד עם נעם חורב - 'מחר זה ייגמר' • על הקליפ: "הבנו שהקול החזק זה של האמא - העוצמה של האימהות והנשים"


הזמר והיוצר לורן פלד חובק שיר חדש יחד עם נעם חורב - 'מחר זה ייגמר', המלווה בקליפ ייחודי בו משתתפות מספר נשים המהוות מקור של עוצמה וכוח. בשיחה עם איריס קול שיתף על היצירה המרגשת.

"נעם, רוב הטקסט זה טסקסט שהוא כתב לפני שנתיים, וכשקרה מה שקרה בשבעה באוקטובר הוא כתב את הבית האחרון שסוגר את השיר", חשף ושחזר: "הוא שלח את זה אליי, הוא אמר 'תקשיב זה טקסט ארוך, לא יודע אם אפשר לעשות עם זה משהו'. אני איך שקיבלתי את הטקסט, תוך כדי שאני קורא התחלתי להלחין. הרגשנו שהצלחנו לתפוס משהו בשיר הזה".

עוד סיפר כי "ידענו שאנחנו רוצים לעשות לזה קליפ, ובאמת חשבנו על כל מיני רעיונות אבל שום דבר לא הרגיש לנו מספיק ראוי. כשחזרנו לטקסט של השיר הבנו שהקול החזק והדומיננטי בשיר זה הקול של האמא, היא כל הזמן חוזרת ואומרת שמחר זה ייגמר, וזה בעצם כל העוצמה של האימהות והנשים. זה הסיפור שרצינו לספר, שהן חוו וחוות את הכאב הכי גדול בעולם. אתה רואה את כל הנשים האלה ולמרות כל מה שהן עברו הן אומרות שאין ייאוש בעולם. זה פשוט מראה את העוצמה של כל הנשים האלה ואת העוצמה של כל המדינה הזו".

האזינו לשיר החדש - 'מחר זה ייגמר'

07/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נעם חורב ולורן פלד
נעם חורב ולורן פלד  |  צילום: אלון שפרנסקי
Paris